Survivor 2018 7 haziran ödül oyunu kim kazandı ödül ne Acun Surprizi

/ 7 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 7 haziran ödül oyunu kim kazandı ödül ne Acun Surprizi

Ödül oyunlarını genellikle Alp sunar ancak Survivor finale yaklaşması nedeni ile Survivor 2018 7 haziran ödül oyunu kim kazandı ödül ne Acun Surprizi ile şok oldu. Acun’un her hafta yenilikleri ve üretici yapısı ile bağdaştırdığı Survivor 7 haziran ödül oyunu kim kazandı merak edildiği kadar Survivor 7 haziran ödülü ne merak uyandırdı.

Çarşamba günü ara vermesinin ardından perşembe günü ödülüne hazırlanan yarışmacılar Acun’u görünce şaşırdılar. Karşılarında Alp Kırşan bekleniliyordu çünkü öyle söylenmişti. Acun gelince ödülün büyüklüğünü anlayan takım açıklanan ödül oyununu kazanmak için başa baş mücadele etmek için yerlerine geçtiler. İlk defa beş kişi mücadele verecek ünlüler takım avantajını kullanmak için plan yaptı.

Beş kişi kaldıklarında bir erkek yarışmacıyı dışarıda bıraktıklarında çift puan alma şansı elde edebilirler. Bu planını takımda Mustafa Kemal ve Adem aralarında konuşur iken Merve de yanlarında bulunup fikirlerini söyledi. Ünlüler takımından Ümit’in elenmesi sonrasında çıkılacak mücadele oyununda yönlendiren kimsenin olmaması korkusu tüm takımı sardı. Keşke Ümit Abi burada olsaydı sözleri gezdiği sürece Mustafa Kemal’in üzerine gelen gözler onun odaklanmasını etkiledi.

Hakan ve Anıl neden kavga etti 7 haziran Survivor

Hakan ve Anıl neden kavga etti 7 haziran

Anıl oyun gidişatına sinirlenince psikolojik bası uygulamak istedi. Bunu elindeki su şişesi ile yaparak ritim tutarak kendini tutmaya çalıştı. Elindeki suyu oturdukları benche tak tak diye vurması Hakan’ın sinirlerini kaldırmaya başladı. Suda sebeplerin nedeni tamamı ile gerilen sinirler oldu. Hakan uzanarak Anıl’ın su matarasına vurarak onu fırlatması fiziki olarak müdahale anlamına geldi. Anıl sana mı soracağım ben sana ne yaptım ki senin derdin ne gibi sözleri ardı ardına sıralamaya başladı gönüllüler takımı Survivor 2018 7 haziran ödül oyunu kim kazandı sorusuna yanıt aramak yerine Survivor 7 haziran ödül ne tamamen unutulmuşçasına takım içi kavga başladı.

Survivor 2018 7 haziran ödül oyunu kim kazandı

Survivor 2018 7 haziran ödül oyunu kim kazandı

Takım halinde oynanan son ödül oyunları düzlüğüne girmiş bulunmaktayız. Takımlar arası Survivor 2018 7 haziran ödül oyunu kim kazandı hangi takım ödülü aldı tahmin etmesi çok zor. Aldığımız tüyolar neticesinde bu akşamın galip takımı ünlüler olacak. Son eleme oyununda adeta fırtına gibi esen ünlüler takımı 7 haziran ödülünü de kazanacağını tahmin ediyoruz. Survivor 2018 7 haziran oyunu fragmanı da konumuzun sonunda yayınladığımız üzerine hem kim kazandı ödül ne ve Hakan ile Anıl neden kavga etti hepsinin detaylarını izleyebilirsiniz.Benzer Konular