Survivor 2018 9 haziran Adem kimi eleme adayı seçti

/ 9 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 9 haziran Adem kimi eleme adayı seçti

Survivor 9 haziran günü zor bir gün geçiren ünlülerden Adem kendisini kurtardı. Konseye giden ünlüler Survivor 2018 9 haziran Adem kimi eleme adayı seçti belli oldu. Peki Adem 9 haziran kimi eleme adayı söyledi? Oylama sonucunda kim eleme adayı oldu ve Adem kimi seçti çok önemli.

Acun oylamaya geçmeden önceden Survivor şartlarına göre çok zorlanan iki yarışmacıdan bahsetti. Bir karabulut üzerinizden ayrılmıyor dedi. Turabi’nin sakat olması nedeni ile oyunlarda oynamadı. Elinde doktor raporu bulunan Turabi yarışmalara katılamadı. Sema oynamak istemedi ve oyun kaybetti. Daha önceki oyunlarda oynadı ancak oynamamak için çok çabaladım ancak bugün psikolojimi yenemedim dedi. Sonuç olarak 9 haziran ünlüler oyunu kaybetti. Oyunu kaybeden ünlüler takımı kendi takım arkadaşlarına karşı bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak için yerlerine geçtiler.

Bireysel dokunulmazlık kolyesini Adem kazandı. Adam bu hafta elenmemeyi garanti altına aldı ancak Adem kimi eleme adayı seçti ise Survivor’dan elenen kişi olabilir. Sema bireysel dokunulmazlık benim yüzümden kaybedildi. Hak etmediğimi düşündüğüm için bireysel oyunda bilerek bıraktım. Benim yüzümden oyunu kaybettik bu yüzden de bireysel dokunulmazlık oyununda oynamadım bıraktım dedi. Acun ve tüm yarışmacıların hepsinden özür diledi.

Survivor 2018 9 haziran Adem kimi eleme adayı seçti

Survivor 2018 9 haziran günü Adem kimi eleme adayı seçti konseyde çıkan isimler kim oldu bu çok önemli. Bizim tahminlerimize göre Turabi ve Sema eleme adayları olacağı yönünde. Turabi sakatlığı nedeni ile oynayamamıştı ve son zamanlarda her hafta ismi çıkıyor. Sema ise bu oyunda kendisi yüzünden kaybedildiğini söylüyor ve haklı da. Ben gitmeye hazırım dedi. Sema beni yazın elenmem gerekiyor ise eleneceğim dedi. Sema’nın oynamadığı oyun sonucunda ben yüzme bilmiyorum boğulma tehlikesinden korkuyorum suya atlama olayı beni korkutuyor dedi. Önemli olan Adem kimi eleme adayı seçti elenecek kişi ne dedi.

survivor 2018 9 haziran eleme adayları

İş bu sonucunda Survivor 9 haziran eleme adayları kim oldu sadece iki kişi seçildi. Bizim tahminlerimize göre Adem kimi eleme adayı seçti ile birlikte Turabi ve Sema eleme adayı olarak 9 haziran günü adı çıkan yarışmacılar olduğunu düşünüyoruz. Ödül oyunlarının telafisi var ancak dokunulmazlık oyunları sonunda adaya veda edecek isimler belirleniyor ve dikkat edilmesi gerekiyor. Turabi ve Mustafa Kemal 9 haziran eleme adayları oldu. Gözler yarın oynanacak dokunulmazlık oyununda.Benzer Konular