Survivor 2018 9 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme adayı kim

/ 9 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 9 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı ? Eleme adayı kim

Birleşme haftasından önce son dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Survivor 2018 9 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı bu hafta eleme adayı kim oldu bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazandı ve dokunulmazlık kolyesi sahibi eleme adayı kim oldu oylama sonucu kim çıktı hepsi detaylarda.

Survivor 2018 her cumartesi ve pazar günleri dokunulmazlık oyunu oynuyor. Kaybeden takım iki adet eleme adayı veriyor. Takımlar arasında oynana dokunulmazlık ödülü için Acun’un bir sözü var. Yıllardır söyledik ve söylemeye devam edeceğiz, tüm oyunlar yalan bu oyun gerçek. Kaybeden takım iki adet eleme adayı veriyor. Survivor 2018 9 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı sonucuna göre pazar günü ikinci tur oynanacak ve pazartesi günü eleme adayı kim oldu ise içlerinden sadece bir kişi adaya veda ederek Türkiye’ye dönecek. Survivor Kıbrıs hayalinden vaz geçecek.

2018’in en çok izlenen programı Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı sorusu merak ediliyor. Biz gönüllüler takımının kazanacağını düşünüyoruz. 9 haziran dokunulmazlık oyununda ise Turabi oynamayacak. Cuma günü günü sakatlanan Turabi hastaneye kaldırıldı. Şuan sağlık durumu iyi olsa da oyun oynayabilecek durumda olmadığını biliyoruz. Ünlüler takımı kişisel azlığı nedeni ile parkurlarda yorgun olacaklarını tahmin ediyoruz. Bunun nedeni ile gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanacaklar. Bizlerin merak ettiği ise bireysel dokunulmazlık oyunu kim kazandı ve eleme adayı kim söyledi. Bu haftaki eleme potasına giren isimlerden elenecek aday pazartesi günü açıklanacağı oylama sonuçlarına göre belirlenecek.

Survivor 2018 9 haziran dokunulmazlık oyunu

Sema parkurda atlama esnasında birden durdu ve atlamadı. Merdivenlerden geri indi. Ben atlamayacağım ve oynamayacağım dedi. Acun daha önce atladın sema şimdi neden atlamıyorsun dedi. Sema benim yükseklik korum var dedi. Yükseklik korkusu olanın Survivor da ne işi var Sema dedi. Ancak duruma Acun müdahale etti ve bizim kurallarımız bellidir. Eğer atlamak istemiyor ve bizim parkurlarımızdan korkuyor isen bunun yaptırımı bellidir. Burada yarışmak istemeyen yarışmacının yeri yoktur Sema tercih senindir ben bir şey demiyorum senin kabul ettiğin kuralları sen biliyorsun dedi. Artık yarışmacılarını benlikleri Acun’u yormaya başladı. Sadece bizim TV’de gördüklerimizin arkasında olanlar Acun’u çok daha fazla yorduğunu düşünüyoruz. Peki Survivor’a göre yaptırımı nedir?

Sema Survivor’a göre yaptırımı nedir

Allah sana sabır versin Acun kolay değil bu kadar kişi ile uğraşmak. Her hafta bir başkasının kaprisi. Bizim tahminimiz gönüllüler takımı 9 haziran dokunulmazlık oyunu kim kazandı tarafı olacaklar. Tahminimiz doğru oldu ve gönüllüler takımı dokunulmazlık oyunu kazandı. Şimdi ünlüler bireysel dokunulmazlık ve ardından eleme adayı belirlemek üzere konseye gidecekler.Benzer Konular