Survivor 2018 Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 28 nisan ?

/ 28 Nisan 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 28 nisan ?

Survivor 2018 de ünlüler ile gönüllüler arasındaki çekişme devam ediyor. Turabi’nin oyun oynamamasına rağmen oyunu kazanan ünlülüer ödülleri olan kızarmış tavukları yerken gönüllüleri bireysel dokunulmazık oyunu alanda son nefeslerini vermeye gönderdiler. Ardı ardına oyun kazanan gönüllüler serisi bozuldu.

28 Nisan bireysel dokunulmazlık oyunu denge üzerine kurulu. Yerdeki topları kendilerine en yakın yerden dizmeye başladıkları oyunda kim daha dayanıklı kas gücüne ve odaklanmaya sahip ise o kazanacak. Erken veda eden Birsen ve Yağmur toplarını daha ilk saniyelerde düşürdüler.

Dokunulmazk kolyesini 28 nisanda kimin alacağı henüz belli değil ancak oyun devam ediyor. Gelişmeler devam ettikçe konumuzun devamında sizlere açıklayacağız ve an itibari ile Anıl da topunu düşürdü. Şuan ikinci toplar konuldu ve 3. toplar konulmak üzere. Denge tahtasında dengede dururlarken bir yandan denge toplarını tutmak hiçte kolay değil.

Bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi olan yarışmacı elenmemeyi garantileyecek ve gönüllülerin vermesi gereken 2 eleme adayı arasında kendisi bulunmayacak. Murat Ceylan da an itibari ile bireysel dokunulmazlık kolyesine veda eden isimler arasında. Verdikleri oyun sonrasında yorulmuş kas gücünün üzerine dengede durmakta zorlanan yarışmacılar 4. topları koydular. Hakan da dokunulmazlık kolyesine veda eden isim oldu ardından Hilmicem ve Damla son kalan 2 yarışmacı oldu.

Hilmicem Damla’yı denge oyununda yenerek dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu. Konseyde ismi yazılmayacak ve birde isim söyleme hakkı Hilmicem’in olacak.

Survivor 28 nisan elenme adayları kim oldu ?