Survivor 2018 Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 29 nisan ?

/ 30 Nisan 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 29 nisan ?

Pazar akşamı bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı ise 29 nisan da elenme adayı vermesi gerekecek. 28 Nisan da eleme adayları veren gönüllüler bireysel dokunulmazlık oyununu kazanmak için ellerinden geleni yaparak morallerini geri topladılar. Ünlüler adasında ise cezalı olan Turabi takımda büyük güç kaybına neden oldu.

Turabi takım arkadaşlarına yaptığı uygunsuz hareketler nedeni ile daha öncelerindede Acun tarafından defalarca uyarılmıştı. Parkurlara da zarar veren elini de yine sinir dengesine hakim olmadığından kestiği ve dikiş atıldığı Turabi bu sefer ada arkadaşına sert çıkışları ve küfürler söylemesi nedeni ile ceza aldı. Önümüzdeki 5 maçta oyanaması yasaklanan Turabi 29 nisan akşamı oynanan dokunulmazlık oyunu ile 1. cezalı maçını geride bıraktı. Turabi nerede diye merak edenler için Turabi yaşam adasında takım arkadaşlarının maçtan dönmesini bekliyor.

Gönüllüler Turabi’nin cezalı olmasını çok iyi değerlendirerek maçı kazandılar ve ünlüleri bireysel dokunulmazlık maçına göndererek ödüllerini aldılar. Ünlüler kendi bireysel elemenmelerini korumak için kendi takım arkadaşları ile mücadele ettiler. Muhteşem denge ve konsatrasyon oyunu sonucunda Mustafa Kemal bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu.

Ünlüler adasından elenme adayı olacak 1 kişiyi oylama sistemi ile belirlenecek 2. kişiyi ise Mustafa Kurt sözlü larak önce nedeni sonra ismini açıklayarak adadan elenmesini istediği kişiyi açıklayacak. Mustafa Kurt kimin elenmesini isteyecek ve oylama sonucunda ünlüler adasının 29 nisan eleme adayları kimler oldu hep beraber göreceğiz. Böylece toplam 5 kişi elenme adayı olmuş olacak.

Survivor 2018 29 nisan elenme adayları kim oldu ?