Survivor 2018 Birleşme Partisi Şarkı Yarışmasını Kim Kazandı?

/ 13 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 Birleşme Partisi Şarkı Yarışmasını Kim Kazandı?

13 mayıs akşamı birleşme partisinde yarışma yapıldı. Survivor 2018 Birleşme Partisi Şarkı Yarışmasını Kim Kazandı kim kaç puan aldı. Juri üyelerinin verdiği puanlar doğrultusunda kazanana ne ödül verildi hepsi haberimizin detaylarında.

Survivor yarışmaya doymuyor. Birleşme partisi 2018 de bile yarışma düzenlendi. Yarışmada tüm yarışmacılar şarkı söyledi ve juri tarafından puan verildi. Puanı kazanan yarışmacı gecenin birincisi oldu. Peki Survivor şarkı yarışmasını kazanana ne ödül verilecek. Murat Ceylan daha öncesinden müzik eğitimi almış bu alanda başarılı bir isimdi. Her ne kadar üzerinden zaman geçmiş olsa da gecenin en güzel sesi Murat Ceylan oldu. Özellikle söylediği yabancı şarkının adı çok merak edildi. Tamamen iyi orkestra önünde profesyonel konser havası yaşatan Murat Ceylan’ın ünlü sanatçılardan hiçbir eksiği yoktu.

Murat Ceylan’ı örnek alan Ümit Karan her ne kadar onun gibi yabancı şarkı seçimi yapmış olsa da, Murat’ı geçmeyi başaramadı. Yinede yüksek puan alan Ümit Karan’dan beklemedik bir ses çıktı. Söylediği slow şarkı ile ön plana çıktı. Birleşme partisinde ünlülerin söylediği şarkıların toplam puanı gönüllülerin toplam puanını geçti. İçlerinde ses eğitimleri ve oyunculuk ilişkilerinin de olmasının etkisi oldu.

Sema slow yerli müzik ile yarışmaya katıldı. Sema’nın söylediği olsun mu olmasın bu dert sana uğramasın şarkısını kim söylüyor. Hepimizin bildiği O Ses Türkiye yarışması jurisinden Yıldız Tilbe’ye ait şarkıyı Sema söyledi. Sema’nın rahat tavrı ve sesini kontrol edebilmesi Acun’un dikkatini çekti. Juri içerisindeki Aleyna Tilki ise abileri ve ablalarına nasıl yorum yapacağını bilemedi.

Acun Ilıcalı’nın da şarkı söylemesini beklerdik. Her ünlüyü halden hale sokarak reyting toplayan Acun Ilıcalı da keşke Şeyma Hanım ile birlikte ses yarışmasına katılsalardı reytinglere büyük etkisi olacağı kesindi. Hilmicem sesinden daha çok ortama ayak uydurmak istedi. Bu yüzden bu sezona ait herkesin bildiği beğendiği şarkıyı dile getirerek tüm adayı coşturdu. Hilmicem’in söylediği şarkı günah benim suç benim oldu. Peki bu sezona ait şarkıyı adada nereden nasıl öğrenmişti adada televizyon mu var ?

Peki ya Turabi’nin saz çalabildiğini biliyormuydunuz? Sesi ile ön plana çıkamayacağını anlayınca sazı eline alan Turabi enstürmanı ile puan toplamaya çalıştı. Ancak güçlü rakipleri karşısında son zamanlarda sürekli oyun kaybeden Turabi birleşme partisi oyununu da kaybetti. Survivor 2018 birleşme partisi şarkı yarışmasından elenmiş oldu. Hep takım arkadaşlarına tutunan Turabi bundan sonra bireysel oyunlarda gerçek performansı ile öne çıkabilecek mi göreceğiz.

Survivor 70. bölüm izleyenleri sezonun en zevkli yarışmasını izlemiş olacak. Adaya Hadise’yide beklerdik ancak birdahaki sezona artık. Acun’un programından ünlenen Aleyna Tilki acaba adaya gelirken ödeme aldı mı yoksa teşekkür etmek için ücretsiz mi katıldı buda merak edilenler arasında. Düğünü sonrası hemen adaya gelen İbrahim Büyükak yüklü bir teklif almış olması gerek balayına bile gitmeden gelmiş. Sonuç olarak Survivor 2018 Birleşme Partisi Şarkı Yarışmasını Kim Kazandı kazanan yarışmacının ödülü ne oldu haberimizin detayları geliyor.

Merve Sema ve Adem finale kalan üç isim olur iken tekrardan sahne aldılar. Yarışmananın gülen yüzü Merve Aydın ödülün sahibi oldu. Survivor şarkı yarışmasının ödülü ise bir sonraki sene birleşme partisinde konuk oyuncu olabilecek.