Survivor 2018 Cumali Elendi. 19 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

/ 19 Nisan 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 Cumali Elendi. 19 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı ?

Türkiyenin Survivor 2018 macerası tüm hızı ile devam ediyor. Önce Takımlar arasında oluşan dengesizliklerden dolayı Acun Ilıcalı terazileştirme yapmıştı. Ancak sonucun çok değişmemesinden dolayı reytingleri düşen Survivor dizisinde bir oyuncu vardı ki Survivor’a adeta survivor yaşayarak katılan bir adam vardı. Gerçek hayatı görmüş yoksulluktan gelmiş büyük hayalleri ile istanbul yolunu tutmuş birisi.

Iğdır’dan İstanbul’a otobüs parası olmadığı için yürümeye karar veren bir yarışmacı. Cumali’nin asıl memleketi neresi Iğdırdır. Yarışmaya 1500km yolu yürüdüğü için bizzat Acun tarafından kabul edilip alınıp ilk yurt dışı seyehati yapıldı. Dominic’e indiğinde ise apayrı bir dünya onu beklemekteydi. En zorlu rakip takım AllStar tüm zamanların Survivor birincilerinden oluşan dev takım vardı. Şansı fazla olmasa da Cumali inancını hiç kaybetmedi. Oranlar hep alehine verildi. Hatta çıkan haberlere göre gönüllülerin oyunu kaybetme nedeni olarak değerlendirildi.

Cumali hem oyunları kaybettiğinden hemde takım arkadaşlarının hakkındaki psikolojik baskısı ile 16 Nisanda kim elendi sorusuna karşılık olarak ismini buldu. Cumali’nin çok büyük hayali ve belkide Survivor’daki en zor ve en ihtiyaç sahibi olan kişi idi. Hiç şansı yaver gitmedi. Gönüllüler 11 oyunu ardı ardına kaybederek Survivor 2018 de tarih yazdılar. Survivor’un Anadolu Çocuğu olarak gönülleri feth eden Cumali’nin oylama sonuçları nedir?

Cumali artık tüm Türkiye’nin tanıdığı şöhrete ulaştı. Acun ılıcalı Cumali’ye ne iş verdi? sorusu henüz öğrenilemedi ancak Acun Bey’in programlarında oynayan katılan yarışan herkesi bir alanda değerlendirdiğini biliyoruz. Cumali için nasıl bir pozisyon verecek zaman içerisinde göreceğiz.

Cumali şimdi ne iş yapıyor? soruları devamlı geldiği için şu saatten sonra bu konuda haber yapacağız. Cumali’nin mesleği nedir? Cumali kaç yaşında? Cumali nerede ne yapıyor? Asıl soru ise Cumali gittikten sonra gönüllüler takımının performansı ne olacak? Cumali Iğdır’a mı dönecek? Sevdiğimiz yarışmacı Cumali yüzünden oyunları kaybediyoruz diyen gönüllüler Survivor 19 Nisan 2018 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Cumali olmayınca ödül oyunu kazandıldımı? 19 Nisan ödül oyununu izle seçenekleri ile devam edecek.

Cumali adadan ayrılırken yaptığı veda konuşması ile dram filmlerini aratmayacak kadar Türkiye’yi ağlattı. Peki Cumali’nin veda konuşmasını izle. Cumalinin veda videosunu izle. Acun’un Cumali’nin vedası sırasındaki konuşmasını izleyebilirsiniz.