Survivor 2018 Evleri kim kazandı ? Açıklandı henüz TV’de yok!

/ 23 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 Evleri kim kazandı ? Açıklandı henüz TV’de yok!

Survivor yarışmasında Acun Ilıcalı ev ödülünü açıkladı ve kazanan yarışmacılara evlerini takdim etti. Survivor 2018 evleri kim kazandı listesi Nagihan, Murat, Hakan, Turabi ve Anıl ev ödülünü aldı. Acun ev kazanan yarışmacılara evlerini tören ile verdi. Henüz Tv de yayınlanmamış görüntüler.

Evleri kazanan yarışmacıları Acun tek tek açıkladı ve çekimlerini dahi tamamladı. Ancak henüz TV’de devam eden yarışma programı aslında ilk beş kişiyi belirledi. Nagihan Murat ile birlikte kazandığı için evi bölüşecekler. İki adet anahtarı Nagihan alarak Murat’a verdi. Aynı evi yüzde elli elli olarak paylaştılar. Evi kazananlar arasında diğer yarışmacı ise Hakan oldu.

Kıbrıs’a gidecek yarışmacıların belli olduğu ancak henüz açıklanmayan görüntülerin videosunu yayınladık. Hakan Kıbrıs’a gidiyor. Hakan ev ödülünü Acun Bey’den alarak sarıldı. Kendisine teşekkürlerini ileten Hakan İstanbul’un nezih Anadolu yakasında evin sahibi oldu. Kendisi mi oturacak Survivor 2018 Evleri kim kazandı yada nasıl değerlendireceğini henüz bilmiyoruz. Ancak bir Survivor ile değişen hayatlar.

Survivor 2018 Hakan evi kazandı

Turabi evin anahtarını annesine hediye ederek aldı. Aralarında tüm sezon boyunca anlaşmazlık çıkan ve defalarca uyarılan Turabi Evin sahibi oldu. Acun tarafından ev Turabi’ye verildi. Turabi çok teşekkür ederim abi diyerek evin anahtarını alanlar arasında. Peki yarışma henüz sonuçlanmamış iken bunlar nasıl oldu.

Survivor 2018 evi kim kazandı Turabi kazandı


Son zamanlarda atak yapan Anıl’ı söylemiştik. Survivor 2018 evleri kim kazandı ilk beş kişiden birisi olan Anıl tapuda tam pay sahibi olarak evini aldı. Son günlerde performans artışı yaşayan yarışmacı evin sahibi olarak Kıbrıs yolunu tuttu. Henüz tv de açıklanmayan evlerin sahipleri belli oldu. Survivor 2018 ev alan yarışmacılar kim oldu hepsinin anahtar törenine videodan şahit olabilirsiniz.
Survivor 2018 ev ödülünü kim kazandı Anıl

Murat Ceylan elenmesine rağmen Survivor 2018 Evleri kim kazandı evin yüzde elli sahibi olması da şaşırtıcı. İnternette yayınlanan videosu ile birlikte olan ev sahipleri açıklamasında Murat elenmesine rağmen Nagihan ile birlikte evin ortağı oluyor. Adem Damla ve diğerleri ise malesef ev ödülünü kazanamadılar. Ev sahibi olan yarışmacılar neye göre nasıl belirlendiğini ilerleyen bölümlerde izleyeceğiz. Şuan için evlerin gerçek sahiplerini ve anahtar dağıtım haberini yayınladık. Tüm yarışmacılara hayatlarında başarılar diliyoruz.

Survivor 2018 Ev kim kazandı NagihanBenzer Konular