Survivor 2018 Hilmicem’e nasıl sms gönderilir

/ 2 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 Hilmicem’e nasıl sms gönderilir

Ada bizim oylarımız ile yaşıyor. Sevdiğiniz yarışmacı desteklerinizi bekliyor. Peki Survivor 2018 Hilmicem’e nasıl sms gönderilir ? Eğer sevdiğiniz yarışmacı Hilmicem’e oy göndermek istiyorsanız telefonunuzdan sms atabilirsiniz. Hilmicem’e nasıl oy atılır detaylarını açıklayalım.

Aslında Hilmi Cem İntepe adı Survivorda Hilmicem olarak birleşik lanse edilmektedir. Henüz 1992 doğumlu Hilmicem Muğla doğumludur. Survivor parkurlarının en hızlı yarışmacıları arasındadır. Parkurun hızına odaklanan yarışmacı takım arkadaşlarına verdiği hız taktikleri ile ön plana çıkmıştur. Survivor 2018 Hilmicem’e oy göndermek isterseniz yarışmacımızı desteklemiş olacaksınız. Dolayısı ile adadaki ömrü daha uzun olmuş olacak. Her ne kadar dokunulmazlık oyunları oynan sa ve yarışmalar olsa da oylamaya kaldığınız zaman işiniz zor. Halkın gönderdiği oylar doğrultusunda adaya veda edip etmeyeceğiniz belli oluyor.

Yağmur Banda aldığı en az oy yüzünden adadan elendi. Eğer oyu daha fazla olsa idi şuan hala adada olabilirdi. Diğer tüm yarışmacılar da aynı şekilde aldıkları oylamalar doğrultusunda eleme potasından çıkabilmeyi hedefliyorlar. Onların arkasında sadece halkın oyları var sizin oylarınız var. Hilmicem’in de adadan ayrılmasını istemiyorsanız ve Survivor 2018 birincisi olmasını istiyorsanız yarışmacımızı desteklemek için sms gönderilir ise ona en büyük başarı hediyesi vermiş olacaksınız.

Hilmicem’e oy göndermek için ” HILMICEM ” yazıp 1890’a gönderin. Sms ücreti 2,50 TL olarak hattınıza yansıyacaktır. Survivor 2018 Hilmicem’e nasıl sms gönderilir konusunda sorularınız var ise yorumlar kısmından bizlere sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olacağız.Benzer Konular