Survivor 2018 Ümit Karan elendi 4 haziran günü sürpriz oldu.

/ 5 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 2018 Ümit Karan elendi 4 haziran günü sürpriz oldu.

Oylama sonucu dünyaca ünl futbolcu Ümit Karan eleme kosneyine çıktığı dört yarışmacı arkadaşı arasından en az oy alan oldu Survivor 2018 Ümit Karan elendi 4 haziran günü sürpriz oldu. Ümit Karan sürpriz bir şekilde elendi. Ümit Karan veda konuşmasında tüm yarışmacılar ile tek tek vedalaşmak istedi.

Ümit Karan iki adaya da abilik yaptı ancak elenen isim olmaktan kurtulamadı. Acun’un sevdiği yarışmacı ve normal hayatta görüştüğü kişi olduğunu ve misafirimiz olduğun için teşekkür ederiz dedi. Ümit Karan ben oğlum için yarıştım onu gururlandırmak için buradaydım dedi. Umarım bir nebze de olsa onu gururlandırmışımdır dedi. Onu çok seviyorum dedi. Turabi için artık kötü şakalarını bırak seni seviyorum dedi. Yoluna ve oyuna odaklan dedi. Artık ben yokum dedi. Tüm oyuncular ile tek tek isimlerini sayarak bir cümle ile özet geçti. Hakan ile her maç öncesinde yaptığımız Galatasaray konuşmasını tabiki özleyeceğinin altını çizdi.

Özellikle Survivor 2018 Ümit Karan elendi 4 haziran günü adını yazdırdı. Bu bizim için bir tarih oldu. Seni hiçbir zaman unutmayacağız. Sen ve oğlun bizim her zaman gönlümüzde. Sen sadece Galatasaray değil dünya kupasında da adını yazdın Ümit Karan tüm dünya tarafından tanınıyor. Sen rahat ol oğluna çok iyi yön verdin ve örnek bir babasın. Gerek konuşmaların gerek yönlendirmelerin ile gerçek Kaptan Ümit Karan.

Ümit Karan elendi 4 haziran

Sadece seni her gece görmeye alışmıştık. Seni göremediğimiz için çok üzüleceğiz. Mustafa Kemal tarafından söylenen isim Ümit Karan elendi ve adaya veda etti. Ümit Karan’ın veda konuşması herkesin yüreğini burktu. Hiçbir yarışmacı takım arkadaşları tarafından elendiğinde sevildiğini bu kadar anlamamıştı. Babacan konuşması ile adadan ayrılırken son dilek istedi. Acun’un sorduğu son isteği ise ada yarışmacıları ile tek tek yakından vedalaşmama izin verin hepsini çok seviyorum dedi. Ümit’in isteğini kabul eden Acun Ilıcalı yerinde karar olduğunu düşündü. Aynı zamanda bu sonuç Acun’u da üzdü. Yerinden kalkan Ümit Karan elenmesi sonrasında veda konuşması yaparak tüm yarışmacılardan tek tek başarılar dileyerek vedalaştı. Ümit Karan biz seni her zaman hatırlayacağız ve çocuklarımıza da anlatacağız. Sen genç yaşında çok işler başardın oğlun ile mutlu vakit geçirme zamanı.Benzer Konular