Survivor 2019 kim kazandı

/ 21 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Survivor 2019 kim kazandı

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi ile birlikte tekrardan yapılandırılan yarışma programı Survivor 2019 kim kazandı bu haftanın sevinen takımı kim oldu ? Herkesin merak ettiği Ünlüler mi yoksa Gönüllüler takımı mı kazandı ve konsey sonuçları. Eleme adayı kim oldu ve adadan kim ayrıldı. Konseyde Acun o ismi açıkladı.

2018 yılındaki Survivor ekibine yapılan hain saldırı sonucu hayatını kaybeden çalışandan sonra yas tutulan Survivor Dominik adasından çekilme kararı almıştı. Daha güvenli bir yerde set hazırlıklarına başlayan Survivor 2019 bundan sonra ülkeler arasında da müsabakalar olacak. Ülkeler arasında yarışmalar diğer ülke kanallarında da yayınlanıyor. Tüm dünya bu hafta Survivor 2019 kim kazandı diye ekranlara kilitlenecek. Dünya çapında olan yarışmanın sonucunda ise sadece bir kişi kalacak.

Bu hafta ünlüler ve gönüllüler arasında gerginlik eleme oyunu içerisindeki ateşi daha da yükseltti. Özellikle gönüllüler takımının tutumu sonrasında Acun Ilıcalı bizzat herkesi uyardı. İsim vermeden bu uyarıyı yapacağım diye söze başladı ve bundan sonraki uyarılarım bireysel olacak dedi. Yarışmacılardan sükunet içerisinde yarışmalarını ve yersiz konuşmalar yaparak kimsenin canını sıkmamasını dile getirdi. Survivor 2019 yarışma programında bu hafta kim kazandı ve eleme adayı kim oldu yarışmacılar arasında da çok tartışıldı. Oylama sonucuna göre ise adaya bir kişi veda edecek.

Survivor 2019

Dokunulmazlık kolyesini kazanan takım sadece bir kişiyi söyleyecek. Daha önemlisi ise bu hafta kendisi elenmemeyi garanti altına almış oldu ancak söyleyeceği isim kendisi ile arasını açacağını da biliyor. Bunun için sadece performansına değil taktiksel ismi düşünerek söylemesi gerektiğini çok iyi biliyor. Kazanılan ödül oyunu ile iyi moral depolayan takım Alp Kırşan’ın sunumu ile bil bakalım oyununda stres attı. Kelime oyunu kimin kazandığı ise hiç önemli değil yarışmacılar genel olarak rahatladığımız bölüm olarak dile getiriyorlar.

İş bu sonucunda bu hafta Survivor 2019 kim kazandı hangi takım dokunulmazlık oyununu kaybetti. Kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyununu takım arkadaşlarına karşı oynarken kazanan takım ise adalarına giderek rahat bir nefes aldı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım konseyde rakip takımın kimin adını yazacağını izledi. Rakiplerinden eleme potasına çıkan iki isimden birisi adaya veda etti. Bu ismi ise Acun Ilıcalı pazartesi günü açıkladı.

Survivor 2019 kim kazandı


Benzer Konular