Survivor 2019 nerede yapılacak yeri belli oldu mu ?

/ 3 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Survivor 2019 nerede yapılacak yeri belli oldu mu ?

Survivor’un acı son ile bitmesinin ardından Acun Ilıcalı yeni yer arayışı başladı. Peki alternatiflerde nereleri var Survivor 2019 nerede yapılacak yeri belli oldu mu karar nedir. Acun’un beş ayrı ülkeye ait Survivor’u çektiği Dominik’te artık sona gelindi ve Survivor 2019 nerede çekilecek merak ediliyor.

Yarışma programı yaratıcısı Acun Ilıcalı Var mısın Yok musun ile başlayan ilk tv yarışma serüveni ve yaratıcılığı Acun’u TV8 sahibi yaptı. Zamanında 60 milyon dolara anlaşarak aldığı TV8 şuan Türkiye’nin en çok izlenen TV kanalı haline geldi. Yavaş yavaş gündüz serilerini de doldurması ile büyük ilgi topladı. Ancak Survivor nerede yapılacak konusunda biraz endişeli. Dominik adasında Yunanistan dahil olmak üzere beş ayrı ülkenin Survivor Tv yarışmasını yönetiyor ve yayınlıyor. En son ABD’nin en büyük Tv kanalı olan Fox ile anlaşmış olup 2019 a güçlü girmeyi hedeflerken tüm dünya yankılandı. Bir cep telefonu yüzünden kalbinden bıçaklanan Alper Baycın’ın Dominik’te ölümü dünyada haber oldu. Acun’un büyük rant kaybetmesine neden olan bu olaydan sonra Acun Dominik adasını güvenlik sebebi ile değiştirme kararı aldı.

Survivor 2019 nerede yapılacak

Survivor final haftasını bile erteleyen Acun Ilıcalı bu konuda çok net konuştu. Dominik artık bizim güvenliğimizi sağlayamıyor daha güvenli bir ülke sınırları içerisinde Survivor 2019 yapılacak yeri belli edeceğiz dedi. Yine sıcak olan ve vize problemleri olmayan giriş çıkışın rahat olduğu daha nezih ve güvenli sahil kenarı bir yer bulacağız dedi. Yeni sezonda daha çok ülkenin katılacağı Survivor çekimleri için de ekibimizi 750 kişinin de üzerine çıkartacağız dedi. Üstün yönetim başarısı ile her zaman kendisini ön plana çıkartıp yenileyen iş adamı Survivor 2019 nerede yapılacak çekimler ne zaman başlayacak TV8 kanalından bilgi verecek.

Survivor 2019 yapılacak yer

Survivor 2019 nerede yapılacak Acun tarafından görüşmeler devam ediyor ancak tam anlaşma sağlanamadı. Bizim görüşümüze göre Survivor 2019 yapılacak yer belli oldu mu hemen açıklanacak. Çünkü eylül ayına kalmadan yeni yer bulunması gerekiyor. Bunun için Acun Ilıcalı zaten dünyayı gezmiş ve Türkiye’ye tanıtmış biri olarak ülkelerin bir çoğunu biliyor. Haritayı masaya yatıracak ve içinden seçim yapacak olan kanal sahibi iş adamını bekliyoruz. Survivor 2019 da ülkeler arası puanlı yarışma sistemi yapılması da söz konusu. Futbol ligi tarzında belki de ileride üzerine dünyada bahisler dahi oynanabilecek bir spor dalı oluşturmuş durumda.

Survivor 2019 nerede yapılıyorBenzer Konular