Survivor 2019 Yarışmacı Adayları Tanıtım Videoları

/ 1 Ocak 2019 / / yorumsuz
Survivor 2019 Yarışmacı Adayları Tanıtım Videoları

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde izleyicilere Survivor 2019 ile ilgili heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. TV8’de ekrana gelen ‘O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’ programında Survivor ile ilgili konuşan Acun Ilıcalı, bu sezon Survivor’ın 2 Şubat’ta başlayacağını ve yarışmacıların seyirciler tarafından seçileceğini açıkladı. Acun Ilıcalı, bu sezon Türkiye-Yunanistan mücadelesine sahne olacak Survivor’ın yarışmacılarına seyircilerin karar vereceğini açıkladı. İnternette bir anket açtıklarını açıklayan Ilıcalı, orada seyircilerin verdiği oylarla yarışmacıları seçeceklerini duyurdu. İşte Survivor 2019 Yarışmacı Adayları Tanıtım Videoları

Emin Günenç | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Hedefime koşarak gitmek istiyorum.” sloganı ile Tekirdağ’dan katılan Emin Günenç 24 yaşında sakatlığından dolayı futbolu bırakmak zorunda kaldı. Asla pes etmem ve kendime güveniyorum diyen Emin Survivor 2019’da Türk takımında.

 

Emre Durak | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Sınırları aşmaya, gönüllerden taşmaya geliyorum.” sloganı ile Adanadan katılan Emre Durak spor bilimleri öğrencisi, tekrar Survivor’a katılacağı günü ve Ülkesini temsil etme fırsatını düşünerek kendisini motive etti.

Halim Baydur | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Hedefime koşarak gitmek istiyorum.” sloganı ile Tekirdağ’dan katılan Emin Günenç 24 yaşında sakatlığından dolayı futbolu bırakmak zorunda kaldı. Asla pes etmem ve kendime güveniyorum diyen Emin Survivor 2019’da Türk takımında.

 

Erdem Ekşioğlu | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Ben başarıya açım.” sloganı ile Survivor 2019’a katılan 25 yaşında oyunculuk yapan Erdem Ekşioğlu 2 senedir boks ile uğraşıyor.Daha önce Fenerbahçe’nin alt yapısında futbol oynayan Erdem karakterine çok güveniyor.

 

Hakan Kanık | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Asıl soru kimin beni yeneceği değil, asıl soru kimin beni durdurabileceği dir.” sloganı ile İstanbuldan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 19 yaşında ki Hakan Kanık aşçı. Vücut geliştirmeyle ilgileniyor.

 

Hikmet Tuğsuz | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Gördüğüm her şeyi yapabilirim.” sloganı ile Antalya’dan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 32 yaşında ki Hikmet Tuğsuz milli takım antrenörlüğü yapıyor. Survivor’ın kendine göre bir yer olduğunu düşünüyor.

 

Kaan Kazgan | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Ben hazırım ve kazanacağım.” sloganı ile İstanbuldan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 24 yaşında ki Kaan Kazgan profesyonel dövüşçü ve 7 yıldır aktif olarak maçlara çıkıyor.

 

Asil Cengiz | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Survivor benim için hayatta kalmak demek.” sloganı ile İzmir’den katılan yarışmacı Asil Cengiz 26 yaşında 8 yıllık futbol geçmişinden sonra vücut geliştirme ile ilgileniyor.

 

Kader Karakaya | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Takımın bana ihtiyacı var.” sloganı ile Bursa’dan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 22 yaşında ki Kader Karakaya, FB spor okullarında futbol eğitmeni. Survivor beni heyecanlandırıyor diye belirtiyor.

 

Atakan Işıktutan | Survivor 2019 Türkiye Yunanistan

“Adaya şampiyon olmaya gidiyorum.” sloganı ile Rize’den katılan yarışmacı Atakan Işıktutan 24 yaşında atış ve yüzme oyunlarında iddialı. Türkiye kürek şampiyonası’nda 2.’liği var

 

Azim Kaan Güvenilir | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Hedeflerimin peşinden koşan bir insanım.” sloganı ile İstanbul’dan katılan Azim Kaan Güvenilir 29 yaşında spor ile ilgileniyor.Survivor’a kendini sınamak için katılıyor.

 

Büşra Yalçın | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Survivor kadın şampiyonu hak ediyor.” sloganı ile Tokattan katılan Büşra Yalçın 12 yıldır voleybol ile ilgileniyor.Milli duygular ile yarışmanın heyecanı ile yarışacağını söyleyen Büşra şampiyon olmak istiyor.

 

Buse Akar | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Herkese yırtıcı yüzümü göstereceğim.” sloganı ile Marmaris’ten katılan Buse Akar 21 yaşında voleybol ile ilgileniyor.Amatör dansçı olan Buse motivasyonuna güveniyor.

 

Özgür Özdemir | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Elimden gelenin fazlasını yapacağım.” sloganı ile Muğla’dan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı profesyonel dalgıçlık yapıyor.Doğa ile iyi geçinen Özgür insan ilişkilerine çok güveniyor.

 

Melisa Emirbayer | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Hiçbir zaman kolay kazanmadım. Zoru başarmaya gidiyorum.” sloganı ile İzmir’den katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 23 yaşında ki Melisa Emirbayer milli yüzücü. Sayısız Türkiye şampiyonluğu ve rekorları var.

 

Burak Yurdugör | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Nasıl lider olunur göstereceğim.” sloganı ile yola çıkan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 20 yaşında ki Burak Yurdugör öğrenci. Amerikan futbolu oynadı. Amatör olarak fitness ile uğraşıyor.

 

Müzeyyen Seren Bayülken | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Pes etmek kanımda yok.” sloganı ile Isparta’dan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 22 yaşında ki Müzeyyen Seren Bayülken profesyonel yüzücü, modern hayattan uzakta kendini denemek istiyor.

 

Okay Köksal | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Neler yapabileceğimi herkese göstermek istiyorum.” sloganı ile Artvin’den katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı Okay Köksal milli güreşçi ve bir çok başarıya imza attı. Ezeli rakiplerine karşı tüm gücünü ortaya koyacak.

 

Sami Levi | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Hız, denge, kuvvet tamamda yürek olmazsa hiçbir önemi yok.” sloganı ile İstanbuldan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 37 yaşında ki Sami Levi şarkıcı

 

Bora Edin | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Şuan bu videoyu izleyen kim varsa, Survivor şampiyonunu izliyor.” sloganı ile İstanbuldan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 34 yaşında ki Bora Edin crossfit eğitmeni. Hem profesyonel hem amatör olarak futbol oynadı. Crossfit yarışmalarında dereceleri var.

 

Ecem Onaran | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Milli duygular beni güçlendirecek.” sloganı ile İzmirden katılan Ecem Onaran 29 yaşında yıllarca Fenerbahçe için yarıştı. Açlık beni zorlamaz mental olarak hazırım diyerek Survivor 2019 a adını yazdırdı.

 

Seda Ocak | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Korkum yok, hırsıma güveniyorum.” sloganı ile Bursa’dan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 34 yaşında ki Seda Ocak . Survivor 2017- 2018 yarışmacısı Semanın kardeşi olan Seda atletizm antrenörlüğü yapıyor. Parkurda kendisine çok güveniyor.

 

Begüm Güven | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Hırslıyım, güçlüyüm, kendime inanıyorum.” sloganı ile Eskişehirden katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 22 yaşında ki Begüm Güven voleybolcu. Takım olarak liseler arası dünya şampiyonasında 3.’lüğü, 2 kez Türkiye şampiyonluğu var.

 

Serpil Uzunçavdar | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Survivor kendine güvenen, özgüveni yüksek, gerçekten savaşçı ruhuna sahip olan insanların yeri. Bunların başını da ben çekiyorum.” sloganı ile İstanbuldan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 34 yaşında ki Serpil Uzunçavdar milli hakem. 13 Türkiye şampiyonluğu, Uluslararası balkan şampiyonluğu ve dünya üçüncülüğü var.

 

Simge Olçun | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“İstersem yapabilirim.” sloganı ile İzmirden katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 23 yaşında ki Simge Olçun milli itfaiye sporcusu.. 11 yıldır atletizmle uğraşıyor.

 

Sıla Rümeysa Ölçek | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Survivor benim ruhuma uygun.” sloganı ile Ordu’dan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 30 yaşında ki Sıla Rümeysa Olçun milli tekvandocu. Birçok sporla ilgileniyor. Fizyolojik ve psikolojik olarak hazırım diyen yarışmacı ülkemi temsil etmek istiyorum diyor.

 

Sude Burcu | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Asıl mücadele Survivor’da.” sloganı ile İzmirden katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 22 yaşında ki Sude Burcu milli tekvandocu. Son iki yılın Tr şampiyonu. 14 yıldır spor yapıyor.

 

Sinem Kılıç | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Tutkuluyum, hırslıyım, başarılıyım.” sloganı ile İstanbuldan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 22 yaşında ki Sinem Kılıç profesyonel dalgıç. Tutkuyla hayatta kalmak için Survivor’a katıldığını belirten yarışmacı takım iletişimine güveniyor

 

Yağız Erdoğan | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Zor bir savaş ama tatlı bir galibiyet.” sloganı ile Rize’den katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 22 yaşında ki Yağız Erdoğan milli atlet ve bir çok rekoru bulunuyor. Ülkesini temsil etmek ve bu gururu Survivor’a taşımak istiyor.

 

Yusuf Karakaya | Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan

“Yaptığım en iyi işi yapmaya, savaşmaya gidiyorum.” sloganı ile Elazığ’dan katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı 24 yaşında ki Yusuf Karakaya profesyonel kick boksçu. 14 yaşından beri sporla uğraşıyor uluslararası ve Türkiye geneli amatör başarıları var.