Survivor 2019 yarışmacıları belli oldu, işte Survivor yarışmacıları

/ 27 Ocak 2019 / / yorumsuz
Survivor 2019 yarışmacıları belli oldu, işte Survivor yarışmacıları

Survivor Türkiye Yunanistan yarışması 2 Şubat 2019 Cumartesi akşamı başlıyor. Uzun süredir merak edilen Survivor 2019 yarışmacıları. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan yeni formatta Türkiye yarışmacıları ile Yunanistan yarışmacıları karşılaşacak. Önce Yaklaşık 20 kişi üzerinden Youtube yarışması ile Türkiye Survivor 2019 Yarışmacıları seçimi yapıldı. Daha sonra nihai seçim yine Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından yapılarak Survivor 2019 yarışmacıları belirlendi.

Survivor Yarışmacıları Survivor Türkiye Takımı Yarışmacılar
Survivor Yarışmacıları Survivor Türkiye Takımı Yarışmacılar

Survivor 2019 yarışmacıları, Türkiye Takımı yarışmacıları kimdir?

Yarışmacılar ve Son Instagram Mesajları

Hakan Kanık (Aşçı)

Hakan Kanık Kimdir
Hakan Kanık Kimdir

hakannkanik Masterchef maceramız bitti çok güzel tecrübeler edindim çok teşekkür ediyorum ki beni çok sevdiniz kimi zaman bir kardeş,ağabey,çocuk ve bazende torununuz olarak gördünüz bu çok onur ve gurur vericiydi bu desteğinizin olması beni bugünlere kadar getirdi bu desteğinize yeni yolculuğumda da ihtiyacım olacak.2şubat tarihinde #survivor macerasında görüşmek üzere hakkınızı helal edin.Hoşçakalın..??????

 

Sude Burcu (Milli Sporcu, Tekwando)

Sude Burcu Kimdir
Sude Burcu Kimdir

sudeeburcu Güzel bir serüvenin yolculuğundayım. Bu kutsal bayrak için,ülkemiz için,ruhumdaki milliyetçilik duygusu için dişimi tırnağıma takıp mücadelemi vereceğim. Bu yola keskin hedeflerle çıktım tamamlamaya gidiyorum. Her zaman arkamda olan ailem,hocalarım,arkadaşlarım,büyüklerim küçüklerim. Beni tanımadan destekleyen herkes ?? Şuandan itibaren size daha çok ihtiyacım var. Sizleri seviyorum.
Ben kendime güveniyorum,sizde öyle yapın ve benimle kalın bu sene başka bi sene! ??

 

Yusuf Karakaya (Profosyonel Dövüşçü)

Yusuf Karakaya
Yusuf Karakaya kimdir

yukarakaya Bu son paylaşımımdır! Bu mücadelede beni asla yalnız bırakmayacağınıza eminim. Desteğiniz olmadan başaramam, dualarınızı eksik etmeyin…

 

Seda Ocak (Eski Milli Sporcu, Antrenör)

Seda Ocak Kimdir
Seda Ocak Kimdir

sedaocakofficial Ben gidiyorum! Hayalimi yasamaya, yarismaya,elimden geleni yapmaya tekrar kırmızı beyaz olmaya.Beni merak etmeyin başımın çaresine bakarım.çocuklarim önce aslan gibi kocama sonra koskoca aileme emanet! Tek dilegim benimle gurur duymanız Allaha emanet olun.

 

Bora Edin (Crossfit Antrenörü)

Bora Edin Kimdir
Bora Edin Kimdir

bora.edin Veeee beklenen an geldi, gidiyorum..Bu yıl bu kadronun içinde olmak benim için çok anlamlıydı.. Bu süreçte benden desteğini esirgemeyen tanıdığım, tanımadığım, yeni tanıştığım tüm dostlara canı gönülden teşekkür ederim…Bende desteğinizi önce Allah’ın izniyle sonra kendi inancımla bayrağımızı en iyi şekilde temsil edip boşa çıkartmayacağım..Bundan sonraki süreçte destekleriniz ve dualarınızla beni çok güçlü hissettiriceğinize eminim.. Final koltuğunda görüşmek dileğiyle!…

 

Ecem Onaran (Antrenör)

Ecem Onaran Kimdir
Ecem Onaran Kimdir

ecem.onaranofficial Bugüne kadar tanıdığım tanımadığım güzel insanlar sizlere çok çok teşekkür ederim?
Türkiye-Yunanistan mücadelesinde yer almak benim için büyük bir gurur! Bu gururu sizlere yaşatmak için elimden geleni yapacağım ? Hayalim gerçek oldu şimdi hepimizin hayali gerçek olmalı. TÜRKİYEM kazanacak, BAYRAĞIM kazanacak!!! ?? Hadi bakalım SURVİVOR BAŞLASIN

 

Hikmet Tuğsuz (Atletizm, Güreş Antrenörü)

Hikmet Tuğsuz Kimdir
Hikmet Tuğsuz Kimdir

 

Kader Karakaya (Atlet)

Kader Karakaya Kimdir
Kader Karakaya Kimdir

kader.krkya Survivor yolcusu kalmasın! ?? Bu gitmeden önceki son fotoğrafım. Hayatım boyunca hiçbir şeyi kolay kazanmadım, her zaman zor olanı sevdim. Şimdi de zor olanı başarmaya, Türkiye Milli takımımızı Yunanistan takımı karşısında bütün gücümle en iyi şekilde temsil etmeye gidiyorum. Bu yolda benim için desteklerinizi bekliyorum. Şimdiden hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. HOŞÇAKALIN ????

 

Atakan Işıktutan (Crossfit Sporcusu)

Atakan Işıktutan Kimdir
Atakan Işıktutan Kimdir

isiktutanatakan Sevgili dostlarım, Yıllardır bu zamanın hayalini kurdum.Bugün bu hayalimin ilk başlagıcını yapıyorum.Bu başlangıcı yaparken aynı zaman ülkemi temsil etmenin gururunu yaşamaktayım.rakibime karşı elimden geleni yapacağım.İlk başta kendimi değil ülkemi düşüneceğim.Umarım sizleri hayal kırıklığına uğratmam.Kendinize çok çok iyi bakın.Meşaleyi bugün aldım tırmanarak sonuna kadar götürücem.Zirveyi sonuna kadar da zorlayacağım. Benim hakkım varsa helaldir herkese sizde hakkınızı helal edin duanızı esirgemeyin ???? Umarım şans bizimle olur ??

 

Melisa Emirbayer (Yüzücü)

Melisa Bayer kimdir
Melisa Bayer kimdir

melisaemirbayerofficial Herkes hayalini yaşamalı , bu zamana kadar hiçbirşeyi kolay kazanmadım bu serüvende benim için bir okadar zorlu oldu . Ülkem için , bayrağım için, tarihim için BEKLE BENİ DOMİNİK CUMHURİYETİ Survivor yolunda beni destekleyen , her zaman yanımda olan aileme sonsuz teşekkür ederimm . Survivor 2019 macerası başlıyor

 

Büşra Yalçın (Voleybolcu)

Büşra Yalçın Kimdir
Büşra Yalçın Kimdir

busrayalcinofficial Sonunda hayalim olan Survivor için yolculuk zamanı geldi.Hem Survivora gitmek hem de bayrağımızı temsil ediyor olmanın heyecanı ve mutluluğu içinde ne söyleyeceğimi bilemiyorum .Uzun ve zorlu bir sürecin sonunda, Türkiye’yi temsil etmek için hazırım.Asıl zorluklar şimdi başlayacak ve ülkem için elimden gelen herşeyi yapacağıma söz veriyorum.Beni bu süreçte destekleyen sevdiklerime, özellikle de beni tanımadan destek verenlere (byfc) ve destek vermeye devam eden herkese çok teşekkür ederim.Sizin dualarınızı ve sevginizi orada hep hissedeceğim tek başıma olmadığımı hatırlayacağım, sonuna kadar savaşacağım .Dualarınızı eksik etmeyin ❤️??

 

Okay Köksal (Milli Güreşçi)

Okay Köksal Kimdir
Okay Köksal Kimdir

okaykoksall Sevgili dostlarım, akrabalarım, arkadaslarım, öğrencilerim,beni sevenler ve halkım… bugune kadar şanlı türk bayrağını göğsümde gururla taşıdım, onurumla mücadele edip ter döktüm şampiyon oldum… Şimdi ise survivor 2019 türkiye ?? yunanistan ?? gibi dünyanın en zor yarışmasında farklı şartlarda bu gurur ve onurla göğsümde yine türk bayrağıyla mücadelemi vermeye yine şampiyonluk inancıyla gidiyorum…İnşallah Allah’ım tekrar nasip eder. Benimle beraber bu gururu yaşamanızı ümit ederek hoşçakal Türkiyem ?? diyorum.

 

Survivor 2019 Yarışmacıları daha doğrusu Survivor 2019 Türkiye Takımı Yarışmacıları bu şekilde idi. Yunanistan yarışmacıları da kendi ülkelerinde tanıtıldı. Bakalım bizleri nasıl bir Survivor bekliyor. Umarız Türkiye takımı yarışmacıları yüzümüzü kara çıkarmazlar.  Bu sene prodüksiyon maliyetlerini azaltmak ve 2 ülkenin milli duygularını hareketlendirmek isteyen Acun Ilıcalı ve ekibi umarım yarışmacılar konusunda iyi seçimler yapmışlardır.