Survivor 27 mayıs Murat Ceylan sakatlandı sağlık durumu nasıl ?

/ 27 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 27 mayıs Murat Ceylan sakatlandı sağlık durumu nasıl ?

İnna’nın yarışmaya konuk olduğu gün Survivor 27 mayıs Murat Ceylan sakatlandı sağlık durumu nasıl, Murat Ceylan’ın boynuna ne oldu. Murat Ceylan yarışmaya devam edebilecek mi. Boynundan darbe alan Murat’ın sağlık durumu nasıl Survivor 27 mayıs Murta sakatlandı son durum ne.

Murat yarışma esnasında hızlı olması gereken bir parkurda yarışıyordu. Yarışmacıyı takım arkadaşları salıncakta itiyordu. Oyun gereği hızlı itilirken aynı zamanda Murat’ın dönmesi gerekiyordu. Dönme sırasında Murat Ceylan boynundan sakatlandı şuanki durumu nedir diye merak ediliyor. Murat direğe hızlı bir şekilde tam boyun kısmından vurdu. Vurduğu bölgede ise omurilik soğanı dahil olmak üzere omurganın en zayıf ve oynak parçaları bulunuyor. İçerisinden geçen sinirler ise tüm iskeleti kontrol etmeye yarıyor. Sinirlerin sıkışması halinde yarışmacı felç riski geçirebilir.

Çok tehlikeli parkuların güvenliği alınmadan oynanan bu oyunlarda sert duvarlara yumuşatıcı kaplama uygulanması darbeyi büyük oranda azaltır. Survivor 2018 Murat Ceylan’ın sağlık durumu nasıl olduğu çekilecek raporlar neticesinde belirlenecek. Ancak şuanki yaşadığı durumda kafasını pek oynatamıyor. Bu eğer boyun kaslarının sıkışması ve kasılması ile oldu ise ki temennimiz budur inşallah çözülebilir. Ancak Murat’ın boyun omurlarının kayması ile oluşacak sorun olur ise Murat Ceylan sakatlandı ve Survivor’dan ayrılıyor mu sorusu aklımıza gelir. Daha da önemlisi bu sorun ile hayat boyu yaşamak zorunda kalabilir. Survivor 27 mayıs Murat Ceylan sakatlandı bunu fragmanda da gördük.

Survivor 27 mayıs Murat Ceylan sakatlandı sağlık durumu nasıl

Survivor 27 mayıs Murat nasıl sakatlandı soruları çokça geliyor. Haberimizde tam darbeyi neresinden aldı ve neler olduğunu sizlere paylaştık. Murat Ceylan’ın sağlık durumu nasıl merak ediliyor. Bunun için şuan net bir açıklama yapılmamış olsa da Murat Ceylan’ın iyi olduğu duyumunu aldık. Kesin ve net bilgiyi ise 27 mayıs akşamı yayınlanacak programda canlı olarak öğreneceğiz. Ancak omurgaya yapılan darbe hayati önem taşımaktadır. Bu yüzden hafife alınmaması gerekir. 27 mayıs Murat Ceylan Sakatlandı mı son durumu ne bizlerde sizin gibi takip ediyoruz. İlk bilgi ile konumuzu tekrardan güncelleyeceğiz. Şuan için Murat Ceylan’ın adada olduğunu tahmin ediyoruz. Güçlü oyuncunun başına gelen bu talihsiz kaza onu Survivor’a erken veda ettirmeyeceği yönünde düşünüyoruz. Murat Ceylan üstesinden gelebilecek bir sporcudur.