Survivor 28 mayıs kim elendi adadan kim ayrıldı

/ 28 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 28 mayıs kim elendi adadan kim ayrıldı

Survivor 28 mayıs kim elendi adadan kim ayrıldı merak konusu oldu. Eleme adaylarının belirlenmesinden sonra oylama sonuçları belli oldu. Survivor 28 mayıs kim elendi kim adaya veda etti. Yağmur, Hakan, Turabi ve Mustafa arasından kim elendi işte detayları

Haftalarca Yağmur eleme potasına çıkmış ve alnının akı ile yarışamaya devam etmiştir. Takım arkadaşlarının Yağmur için haksızlık yaptığını düşünüyorum. Özellikle anlat bakalım oyununda çok başarılı oyuncu. Survivor 1. si olacağını düşünmüyoruz Yağmur’un ancak elenmesi için de erken olduğunu düşünüyoruz. Son zamanlarda ada içerisinde çıkan tatsız olaylardan uzak duran 20 yaşındaki milli sporcu 28 mayıs Survivor kim elendi sorusunun yanıtı olmayacağı kanaatindeyiz.

Gönüllüler takımının güçlü isimlerinden Hakan kolye sahibinin isteği ile elenme adayı oldu. Damla ile aralarındaki atışma sonrasında Damla dokunulmazlık kolyesini alınca elenmeyeceğini bildiği halda Hakan’ın adını verdi. Aslında nedeni yok dese de son oyunda aralarındaki tatsızlık Hakan’ı eleme potasına koymuş oldu. Zaten çok az sayıda kalan yarışmacılar takım arkadaşları arasından seçim yapmakta güçlük çekmeleri de çok normal. Bizim düşüncemize göre genç kızların beğendiği Hakan elenmeyeceğini düşünüyoruz.

Survivor 28 mayıs kim elendi

Elenecek kişi ünlüler takımından gitmesi durumunda takım iyice zayıflayacak. Son zamanlarda agresif tavırları ile Acun tarafından sıkça uyarılan Turabi yerinde durmuyor ve agresifliklerine devam ediyor. Acun Ilıcalı’ya son konuşması bence ahlaksızcaydı. Dediği sözle eğer döveceksem zaten konuşmam. Konuşuyor ve atışıyorsak bu oyun içindir vuracak delikanlı konuşmaz gider direk vurur gibi sözler söylemesi hiç yakışı kalmadı. Bu yüzden Turabi eleme potasından çıkamayabilir. Son zamanlarda tavırları ile kameralar önünde prim yapmış olsa da halk bu tarz insanları pek seveceğini sanmıyoruz ve elenebilmesi büyük ihtimal olarak değerlendiriyoruz.

Ünlüler takımı oylama ile Mustafa’yı eleme adayı yaptı. Mustafa Survivor 2018 oyunlarında daha arka plandaki bir yarışmacı. Survivor 28 mayıs kim elendi adadan kim ayrıldı sorusunun net bir yanıtı olmasa da Mustafa’nın ihtimali gönüllüler takımından biraz daha yüksek olsa da Turabi’nin gitme olasılığ daha yüksek olduğunu düşünüyoruz. Survivor 28 mayıs kim elendi ve Survivor 28 mayıs adadan kim ayrıldı detayları geliyor. Yağmur Survivor 2018’e veda eden isim oldu.