Survivor 29 mayıs sembol oyunu kim kazandı

/ 29 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 29 mayıs sembol oyunu kim kazandı

Bu akşam Kıbrıs tatilini için oynanan Survivor 29 mayıs sembol oyunu kim kazandı hangi takım Kıbrıs kaç puanda. 29 Mayıs sembol oyunu dokunulmazlık oyunundan sonraki en önemli oyun kabul ediliyor. Kıbrıs’a gidecek takım büyük moral toplayacak tartışmasız ödüller içerisindeki en büyük ödül sembol oyununu kim kazandı ise hak onun olacak.

Heyecan dorukta ve kıran kırana bir mücadele Survivor 29 mayıs oyununu kim kazandı sonucu için yarışacaklar. Takımlar içi gerginlik haf saffada. Takımların kendi içlerindeki gerginlik artık azalan kişilerin de etkisi ile karşı takımlara sıçramış durumda. En son Adem’in Nagihan’a oynaşma kelimesine kullanması üzerine patlak verdi. Adem konseyde özür dilerken Turabi direk özür kelimesini kullanmasa da bende sana katılıyorum abi diyerek Acun’un lafını teyit etti. Acun Ilıcalı iki yarışmacıya da konuşmama cezası verdi. Bundan böyle Turabi ile Adem konuşmayacaklar ve tartışmaya kesinlikle girmeyecekler.

Survivor 29 mayıs sembol oyunu kim kazandı sorusundan daha çok Acun’un Turabi için finalden bahsetmesi kafaları karıştırdı. Turabi’nin final oynayacağını nerden nasıl biliyoruz? Turabi finale kalan isim mi oldu. Survivor 29 mayıs kim kazandı ise bizim gönlümüz dostluktan yana. Bir yarışmadır birbirlerini kırmamaları gerekir ancak son bölümlerde artık sadece kavga konuşulmaya başlandı. Sinirlerin gergin olduğunun farkındayız hatta açlık iyice çekilmez hale getiriyor olsa da dikkat edilmesi gereken psikolojik sorun.

Survivor 29 mayıs sembol oyunu

Sembol oyunun ödülü en büyük olması dolayısı ile sadece bir günde bitmiyor. Uzun zamandır Kıbrıs oyunu için takımına puan kazandıran yarışmacılar arasında elenmiş yarışmacılar dahi bulunuyor. Hatta Türkiye ödülünü kazanıp hak etmiş Yağmur bile ödülün tadını çıkartamadan İzmir’in yolunu tuttu. Bizim düşüncemize göre 29 mayıs sembol oyunu hangi takım kazandı sorusuna vereceğimiz tüyo gönüllüler olacağı yönünde. Gönüllülerin 29 mayıs sembol oyununu kazandığını tahmin ediyoruz. Çünkü teknik etkileşim ve matematiksel istatistiklere baktığımızda bu güne kadar verdiğimiz tüyolar her zaman tuttu. Ünlülerin salı günü Survivor 2018 29 mayıs sembol oyunu kim kazandı sorusunun cevabı olmayacakları kanaatindeyiz. Ada birleşiminin bir an önce yapılması kişisel çoğunluğu sağlayacağından gerginliği düşüreceğine inanıyoruz. Gerginliğin devam etmesi durumunda adadan birkaç kişi diskalifiye olabilir.