Survivor 3 haziran dokunulmazlık oyunu ödülü Sarelle kim yedi

/ 3 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 3 haziran dokunulmazlık oyunu ödülü Sarelle kim yedi

Dokunulmazlık oyunu 3 haziran günü ekstra bir de ödül verdi. Herkesin merak ile izlediği Survivor 3 haziran dokunulmazlık oyunu ödülü Sarelle geldi. Enerjiye çok ihtiyacı olan yarışmacılar eleme adayı vermemek ve muhteşem ekmek üstüne sürülmüş Sarelle ödülü için yarıştılar. Survivor 3 haziran Sarelle ödülünü kim kazandı merak ediyoruz.

Dominik’te ilk mücadele Adem Anıl’a karşı oynadı. Anıl’ın önde başladığı ve ilk defa oynanan parkurda yarıştılar. Dokunulmazlık mücadelesi verdikleri oyunda Adem öne geçti. Merdivenleri kendilerinin yapması gerektiği parkuru kazanan takım Sarelle ödülü ile taçlandırılacak. Oyun sırasında bir Anıl bir Adem öne geçti ancak sonucu Adem kazanarak ünlüler takımı 1-0 önde yarışmaya başladı. Anıl 3 haziran dokunulmazlık oyunu ödülü Sarelle öncesinde oynanan sembol oyununundaki başarısını gösteremedi.

Ünlüler takımı kaybetmesi durumunda ellerinde kalan üç takım arkadaşı arasından eleme adayı vermek zorunda. Ancak 3 haziran günü dokunulmazlık oyunu kaybetmek istemeyen ünlüler, gönüllüleri yenmeye inanmış olarak geldiler. Ümit Karan Murat’a karşı ikinci mücadele başladı. Takım arkadaşları oturdukları Benchten Kaptan haydi sesleri ile moral verdiler. Atışlara Ümit önce başladı dokunulmazlık oyunu ödülü Sarelle sahibi olmak için elinden geleni yapan Ümit atış avantajı ile öne geçtiği oyunda ünlüler takımını 2-0 öne geçirdi. Gönüllüler takımını bir panik sarmış olsa gerek. Kendilerine çok güvenen gönüllüler ünlülerin karşısında Survivor 2018 3 haziran dokunulmazlık oyunu ödülü Sarelle kaybedecekleri korkusu sardı.

Survivor 3 haziran dokunulmazlık oyunu ödülü Sarelle kim kazandı

Acun Ilıcalı’nın tanıtımını yaptığı Sarelle’nin en büyük özelliği ise Karadeniz fındıklarından üretiliyor olmasıdır. İçerisinde ayrıca bulunan gerçek doğal vanilya sayesinde eşsiz lezzet içermektedir. Kesinlikle trans yağı bulunmayan Sarelle ayrıca renklendirici de kullanmamaktadır. Bu sağlıklı kahvaltıların vazgeçilmez ürünü Sarelle Survivor adasındakiler için çok önemli. Kazanan takım eleme adayı vermeyeceği gibi enerji de almış olacaklar. Merve ile Nagihan’ın oynadığı üçüncü oyuna Merve atış avantajı ile önde başladı. Hanesine puanı yazdıran Merve ünlüler takımını 3-0 öne geçirdiler. Bu saatten sonra gönüllüler takımının işi zor görünüyor. An itibari ile Mustafa Kemal, Hilmicem’i yenerek ünlüler takımını 4-0 öne geçirdi. Gecenin sonunda gülen taraf ünlüler oldu. Ünlüler takımı sarelle ekmek yerken gönüllüler takımı bireysel dokunulmazlık oynamak için yerlerini aldılar.

Survivor 3 haziran sarelle Mustafa Kemal ve Turabi


Benzer Konular