Survivor 3 haziran sembol oyunu kim kazandı 2018

/ 3 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 3 haziran sembol oyunu kim kazandı 2018

Dokunulmazlık oyunu öncesi Survivor 3 haziran sembol oyunu kim kazandı merak edildi. Sembol’ü kazanan Nagihan kendi düşünü kime armağan etti? Alp Kırşan’ın sunduğu yarışma programını 3 haziran sembol oyunu kim kazandı kim kaybetti işte detayları.

Turabi kaybettiği oyun sonrasında 10 tane de sembolüm olsa hiç sembolüm yokmuş gibi çırpınırım. Kaybettiğim sembol değil kendi başarısızlığım dedi. Son zamanlarda fiziksel olarak ünlüler takımının aç kalmış olması güçten düşmelerine neden oldu. Gönüllüler takımını bu şekilde görmemiz ve morallerinin yüksek olması bizleri daha çok hata yapmamıza sürüklüyor dedi. Bireysel oynanan Survivor 3 haziran sembol oyunu kim kazandı kim ödülünü arkadaşına hediye etti çok şaşırtıcı bir gece oldu.

Ünlüler takımı içerisindeki kopuk takım ruhuna Nagihan beklenmedik bir şok yaptı. Kızlar içerisinde sembolün sahibi olan Nagihan kendisine verilen ödülü takım arkadaşına hediye etti. Nagihan yaptığı konuşmada çok önce Turabi kazandığı sembolünü bana hediye etmişti. Ben hayatımda borçlu kalmayı asla sevmem bu yüzden Turabi sana sembol borcum vardı ve kabul eder isen kazandığım sembol ile sana borcumu ödemek istiyorum arkadaşım diyerek ünlüler takımı içerisindeki dostluk gösterisi takdir edildi. Haydi ünlüler biraz toparlanın artık diyoruz.

3 haziran sembol oyunu kim kazandı Merve ne dedi.

Hakan oyun sonrasında ben artık oyunu kazanmak için değil oyun sonrasında takım arkadaşlarıma sarılmak için kazanıyorum dedi. Ünlüler takımı için bizden kaçıyorlar dedi. Biz onları kovalayıp yakalayacağız ve yok edeceğiz buradan kaçışınız yok diyerek takım ruhunu ortaya koydu. Birazdan oynayacakları dokunulmazlık oyunu için çok iddialı konuştu.

Survivor 3 haziran sembol oyunu kim kazandı

Survivor 3 haziran sembol oyunu Nagihan kazandı ödülünü Turabi’ye hediye etti.

Sürpriz oldu ve beklenmeyen yarışmacı Anıl 3 haziran sembol oyunu kazandı. Aldığı sembol oyunu ile yerine geçen Anıl’ı tebrik ediyoruz. Kazanma ihtimali bahis ortamında düşünüldüğünde düşük ihtimal olan Anıl bu gün gerçek performansını sergiledi hak ettiği ödül sembol oyunu sonucunda kazandı. Şimdi ünlüler takımı yanlarına bir kişi gelerek yüzde 33 olan elenme oranını karşı takıma yüklemek ve elenme oranını yüzde 25 e düşürmek aynı zamanda da kendi takımının daha fazla kan kaybetmesini engellemek için yarışmaya başladılar. Survivor 3 haziran sembol oyunu sonucu kim kazandı Anıl ve Nagihan ancak Nagihan ödülünü Turabi’ye hediye etti.Benzer Konular