Survivor 30 nisan 2. ödül oyununu kim kazandı ?

/ 30 Nisan 2018 / / yorumsuz
Survivor 30 nisan 2. ödül oyununu kim kazandı ?

Survivorda 30 nisan günü 2 tane ödül oyunu oynandı. İlk ödül oyununu kazanan ünlüler ödüllerini aldıktan sonra 2. ödül oyununa geçildi. 2. ödül oyununu kim kazandı? ödülü ne oldu haberimizin devamında detayları vereceğiz.

Survivor mücadelesinde bu akşam Turabi oynamıyor. 4 erkek ve 3 kız oyuncu ile yarışma yapılacak 2. ödül oyunu için mücadele edilecek. Oyunun sonunda ise kazanan takıma ödül sunulacak. Diğer takım ise konseye elemenin kim olduğunu öğrenmek üzere giedecek.

30 nisan ilk ödül oyununu ünlüler kazanmıştı mikrodalgada ısıtarak yedikleri börekler ile mutlu olurlarken Acun’dan biraz daha talep ettiler. Acun onlara bu akşam 2. ödül oyununu kazanan takıma yeni surprizler olduğunu söyledi. Tekrar oyun alanına gelen takımlar 2. ödülü alabilmek için yarıştılar

Gönüllüler 2-0 olarak 2. ödül oyununu almaya kararlılar. Ödül ise Coca Cola ile pide verilecek. Ünlüler ise yemekten sonra midelerine oturmuş olacak ki performansları düştü. İlk ödülü alamayan gönüllüler 2. ödülü alıp pide ve Cocacola’yı yemek için çok kararlılar maça önde başladılar. 3. raundta Mustafa Kemal Hakan’a karşı yarıştı. Hakan kazanarak gönüllüler takımını 3-0 öne geçirmeyi başardı.

4. Raundta Damla Merve’ye karşı oynadı. Damla çok seri parkuru geçerek bowlinge erişti. Merve gelene kadar çoktan yarısını devirmişti bile. Merve’nin 3 biblosu kalırken Damla son bibloyu devirdi ve Gönüllüler 4-0 öne geçti. 2. ödül oyunu alacaklar gibi.

5. Raund Anıl ile Ümit arasında yapıldı. Anıl aceleden engele basmadan geçince geri dönüp engele basmak zorunda kaldı. Büyük zaman farkı ile Ümit öne geçti. Tek biblosu kalan Ümit Anılın 3 biblosu kaldığı anda Ümit son bibloyu devirerek gönüllülerin oyununa dur dedi ve durumu 4-1 yaptı.

6. Raund Elif Nagihan’a karşı oynadı. İlk ödülü kaybeden gönüllüleri bu akşam kimse tutamıyor ve sonuç 5-1 olarak gönüllüler öne geçti. Kaydırakta elini vuran yarışmacı devam etti. Kıyasıya mücadele devam ediyor.

7. Raund’ta Yiğit Hilmicem’e karşı oynadı. Hilmicem ile Yiğit arasında başa baş mücadele oldu. Hilmicem muhteşem bir atlayış ile havuza önde daldı. Ucu ucuna maçı Hilmicem Kazandı Skor 6-1 oldu

8. Raund Adem Anıl’a karşı başladı. Anıl sudan ilk çıkan isim oldu. Anıl parkur boyunca Ademden önde gitti. Az fark ile Anıl atışlarına başladı. Ademin 4 biblosu varken Anıl’ın 2 biblosu kaldı ve atışlarını tutturan Anıl 7-1 gönüllüler takımını öne geçirdi.

9. Raund Merve Yağmura karşı oyunu başladı. Yağmur suya ilk düşerek avantajı elde etti. Parkuru önde tamamlayan Yağmur atışlara ilk başladı. Aralarında salise farkı var. Merve bibloları devirirken 4-2 öne geçti ve Merve ünlülerin 2. puanını alarak 7-2 skora yazıldı.

10. Raund Ümit Karan Hilmicem’e karşı oynadı. İkiside havuza aynı anlarda düştüler. Parkurda Hilmicem çok az fark ile öne geçerken atışlara beraber başladılar. Biblolarda 2-2 kalmışlardı son saniyede Hilmicem’in atışları tutunca gönüllüler takımı 8-2 öne geçti.

11. Raund Mustafa Kemal Murat’a karşı oynadı. Havuzdan ilk çıkan isim Murat oldu. Yaklaşık 4 saniye kadar önce parkuru tamamladı ve atışlarına başladı. 3 Biblosu kala Mustafa da atışlara başladı. İyi atış yapan Mustafa Kemal arkadan gelerek maçı kazandı ve ünlüler takımı 3 gönüllüler 8 oldu.

12. Raund Damla ve Elif arasında oynandı. Damla son biblo atışında tek top ile 2 bibloyu devirince takımına puanı kazandırdı. Gönüllüler takımı 9-3 önde gidiyor.

13. Raund Hakan Yiğit’e karşı oynadı. Gönüllüler maçı alırlarsa eğer pide ve CocaCola ödülünü alacaklar. Yiğit 1,5 saniye kadar önce atışlara başladı. İkisinin de 3 biblosu kaldı. Kıyasıya mücadele devam ediyor. 2-2 biblo kaldı ve maçı Yiğit alarak 9-4 yaptı. Ödülü gönüllülere bırakmadı.

14. Raund Merve Birsen’e karşı başladı. Merve parkura önde başladı.2-2 kalan bibloları devirmek için başabaş mücadele devam ediyor. Birsen son vuruşu yaparak maçı kazandı ve ödülü takımına kazandırdı.

Gönüllüler takımı pide ve CocaCola’nın sahibi oldular. Survivor 30 nisan kim elendi ? Eleme sonuçları konumuzdan devam edebilirsiniz.