Survivor 30 nisan kim elendi ? Eleme sonuçları

/ 30 Nisan 2018 / / yorumsuz
Survivor 30 nisan kim elendi ? Eleme sonuçları

Survivor eleme sistemi değişti. 24-27 nisan tarihleri arasında yapılan sms sonuçlarına göre şuan için elenen oyuncu belli. 5 yarışmacıdan en düşük oylama puanına sahip olan yarışmacıyı halk elemiş olacak. Sms sonuçlarına göre en düşük oylamada kalan ancak elenme adayı olmamış yarışmacı ise elenemeyecek.

Yeni oylama sistemine göre önceden halk oylaması yapılarak SMS sonuçları toplandı ve açıklandımı diye herkes tarafından soruldu. Ancak bu sms sonuçları elenecek adayı belirlediğinden 30 nisan akşamı açıklanacak. Sms sonuçları listesini 30 nisan akşamı haberimizin detaylarından öğrenebileceksiniz.

Survivor 30 nisan kim elendi ? Eleme sonuçları

Eleme potasındaki isimler listesi Elif, Yiğit, Yağmur, Murat ve Birsen arasından belirlenecek. İçlerindeki bu hafta en az sms oylaması almış olan aday adaya veda ederken ücretli olarak yapılan sms oylamasında süre dışında sınırlama getirilmedi. Bu durum oldukça tepki almış olsa da ekonomik durumu iyi olanlar birden fazla sms ile sevdikleri yarışmacıyı desteklediler. Acun ılıcalı sms oylamasından kaç para kazandı bunu açıklamasını çok isterdik ancak 30 nisan kim elendi eleme sonuçları haberimize gelen detaylarda Yiğit’in olduğunu öğrendik.

Survivor’da bu hafta adaya Yiğit veda etti.Benzer Konular