Survivor 5 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı

/ 5 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 5 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı

Survivor’da bu akşam Alp Kırşan’ın sunumu ile anlat bakalım oyunayacaklar. Survivor 5 mayıs anlat bakalım oyununu kim kazandı kimler neleri anlatamadı hangi ikili en iyi performansı verdi anlat bakalım ödünü ne oldu. Suvivor 5 mayıs oyunları hakkında detaylar haberimizde.

Halk arasında tabu olarak bilinen anlat bakalım oyunu kazanan ismi kim oldu ve ödül ne oldu. En eğlenceli Survivor yarışması olan anlat bakalım 5 mayıs akşamında severleri ile buluşuyor. Üstün yetenekli ve kendisini sevdirmeyi başaran Alp Kırşan’ın yönetmenliğini yaptığı Anlat Bakalım oyununun aynı zamanda sunuculuğunuda yapıyor.

Ümit Karan anlatımları ile herkesi güldürdü. Anlatımları değil aslında anlatamamazlığı ile güldürdü de diyebiliriz. çiftler birbirleri ile yarışırken oyunun galibi ünlülermi kazandı gönüllüler mi kazandı sorusu en çok merak edildi.

Alp’in masasına giden oyuncu anlatacak oyuncu olur. Sıradaki kartını alıyor ve içerisinde kullanmaması gereken kelimelere bakıyor. Yasaklı 5 kelimeyi kullanmadan anlatılması gereken kelimeyi takım arkadaşının bilmesini sağlayabilir ise bir puan kazanmış oluyor. Süre içerisinde kaç soru bilecekleri birazda şans. Bildikleri sayıdaki cevaptan daha fazlasını rakip takım bilmesi durumunda sayı karşı takımın aksi olması durumunda puan takımlarının olmuş oluyor.

Survivor 5 Mayıs anlat bakalım oyunu kaç kaç bitti kim kazandı son durum nedir. Survivor yarışmasının galibi hakkında gelişmeler bu konu altında toplanarak haber geldikçe sizlere yayınlayacağız. Sayfayı yenileyerek güncel haberleri alabilirsiniz. Ünlüler anlat bakalım ödülünü kazanan taraf oldu.

5 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı görmek için tıklayın.Benzer Konular