Survivor 6 mayıs eleme adayları kim oldu

/ 6 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 6 mayıs eleme adayları kim oldu

Bu akşam 6 Mayıs Survivor eleme adayları belli oldu. Peki Survivor’da potaya yazılan isimler eleme adayları kimler oldu. 6 Mayıs Survivor eleme adayları kim sorusunun ayrıntıları haberimizde.

Acunn Medya’nın sunduğu Survivor 6 mayıs çok çekişmeli kıran kırana bir mücadele verdi. Gönüllüler ve Ünlüler birleşim öncesinde son oyunu oynadılar. Oyundan sonra gönüllüler ve ünlüler birleşerek artık bireysel oyunlar oynayacaklar.

Birleşme öncesi kaybeden takım son kez bireysel dokunulmazlık oyununu oynadı. Bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan kişi dokunulmazlık kolyesi ile konseye katılıyor. Kolye sahibinin adı yazılması kesinlikle yasak. Elenmemeyi garanti altına aldığı gibi takım arkadaşları arasından bir kişiyi de eleme adaylığına yolluyor.

Oylama sonucu seçilen kişi ile dokunulmazlık kolyesi sahibinin önce nedeni ile açıkladığı kişi ile birlikte toplamda iki kişi eleme adayları listesine yazılıyor. Dün Elif ve Merve ünlülerden çıkan iki elenme adayı ismi olmuştu. Bu akşam gönüllülerin kayıp vermesi durumunda iki isim de gönüllüler takımından eklenecek ancak ünlüler kazanması durumunda sadece tek kişi daha belirlenecek ve üç yarışmacı arasından eleme yapılacak.

Konseyde Acun dün akşam Turabi’yi sert dille uyarmıştı. Turabi ben sözlerimin arkasındayım diyerek Acun’u tekrar kızdırdı. Eleme konseyinde yaşanan bu gerginlik Acun’un Turabi’ye ahlak ve konuşma dersi vermesi ile tatlıya bağlandı. Turabi yanlış anladığından dolayı Acun Abi diye hitap ettiği kanal sahibinden özür diledi.

İş bu 6 mayıs günü adada eleme adaylarının kim olduğunu aldığımız haberler doğrultusunda anlık olarak sizinle bu sayfamızdan paylaşağız. Şuan için önce dokunulmazlık oyunun bitip konseyin toplanmasını bekliyoruz.

Ünlüler oylamasında Turabi en çok ismi yazılan oyuncu oldu ve Elif, Merve, Turabi arasından bir kişi elenecek. Potaya bu akşam giden isim Turabi oldu.