Survivor 6 mayıs gönüllüler kazandı ünlüler kimi eledi

/ 6 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 6 mayıs gönüllüler kazandı ünlüler kimi eledi

6 mayıs akşamı Survivor oyununu gönüllüler takımı kazandı ve ünlüler takımı kaybederek ünlüler kimi elediğini söylemesi gerekiyor. 6 mayıs akşamı eleme potasına kim gitti.

Oynanan son oyunda da gönüllülerin kazanması birleşme öncesi ünlüler takımından bir kişinin eleneceğini garantiledi. Dün belirledikleri Elif ve Merve isminin yanında üçüncü isimlerini açıklamaları gerekmekte. Konseyde oylama usülü ile ünlüler kimi eleme potasına koyacaklarını söylemek zorundalar.

Belirlenen üç isim arasından sms sonuçlarına göre elenecek kişiyi Acun açıklayacak. Eleme potasına Elif ve Merve’den sonra katılacak üçüncü kişi oylama sonucunda kimin çıktığını da yine Acun Bey birazdan açıklayacak.

Ünlülerin oyunlara önde başlayıp gönüllülerin arkadan gelip yetişmesi ünlüleri baştan çıkarttı. Turabi’nin sözleri vardı. Ben oynamadığım zamanda gönüllüler kolay oyun aldı ancak bugun cezam bitti. Ben geri döndüm gönüllülerin işi kolay olmayacak demişti ancak gönüllüler zoru başarmayı da başardı ve rahat bir nefes alarak adalarına döndüler.

Ünlüler oylamasında Turabi en çok ismi yazılan oyuncu oldu ve Elif, Merve, Turabi arasından bir kişi elenecek. Potaya bu akşam giden isim Turabi oldu.