Survivor 8 mayıs anneler günü iletişim ödülünü kim kazandı

/ 8 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor 8 mayıs anneler günü iletişim ödülünü kim kazandı

Bu akşam anneler için yarışma başlıyor, Survivor 8 mayıs anneler günü iletişim ödülünü kim kazandı. Kazanan takım 8 mayıs’ta annesi ile konuşmaya hak kazanacak. Hangi takımın annesini arayıp anneler gününü kutlayacağı ise yarışma sonucuna bağlı.

Bugünkü yarışma diğer tüm yarışmalardan daha değerli olacak. Bugünkü yarışmanın ödülü ne diye merak edenler için 8 mayıs anneler günü. Survivor’da da bugün kazanan takım annesi ile iletişim ödülünün sahibi olacak. Gönüllüler ve ünlüler annelerinin özel gününü kutlamak için yarışacaklar.

Turabi çok hırslı başlayacak. Uzun zamandır yarışmadan uzakta kalan Turabi hem oyunu kazanma hırsı ile hemde annesi ile konuşmak için bu akşamki ödülün sahibi olarak kendisini görüyor. Gönüllüler ise kendilerinden çok emin. Elif’in adadan ayrılması ile daha da güçlenen gönüllüler ada birleşiminden önce annelerini arayıp onların özel gününde telefonda olsa da seslerini duyup özel günlerini kutlayacaklar.

Bu akşamın anneler günü hediyesi olan iletişim ödülünü kazanan takım ünlüler mi gönüllüler mi olduğunu günün ilerleyen saatlerinde bu sayfamızdan açıklayacağız.

Sembol oyunlarındaki serüven sürmeye devam ediyor. Sembol oyununda takımlar kız ve erkek olarak iki takım halinde devam ediyor. Yarışmada birinci olabilmek ailelerine verecekleri en büyük ödül olacak. Sembol oyunu birincileri ailelerini Dominic’e getirecekler. Aileleri ile Dominic Cumhuriyetinde dopdolu zaman geçirip eğlenecekler. Hem ailelerine güzel bir tatil vermiş olacak yarışmacılar hemde kendileri için psikolojik destek ve rahatlama almış olacaklar.

Survivor 2018 ada birleşiminden önceki son ödül oyunu salı akşamı oynanacak. Ödül oyunundan önce Ümit Karan neden ve nasıl ada arkadaşlarını organize edip Turabi’yi eleme adayı olarak gösterdiğini açıklayacak. Ümit Karan ile arası son günlerde pek parlak olmayan Turabi yalnız kaldı. Grubu ile anlaşamayan Turabi gönüllüler ile de anlaşamadığına şahidiz. Peki birleşim sonrasında Turabi tek başına mı yaşayacak. Adadaki zor günler turabiyi bekliyor.

Survivor 8 mayıs 2018 salı akşamı oynanacak olan iletişim ödül oyunun ayrıntılarını ve haberlerini sizin ile paylaşmaya devam edeceğiz. Sayfamızı yenileyerek güncellemeleri alabilirsiniz. İletişim oyununu ünlüler kazanması durumunda gönüllüler için çok büyük hayal kırıklığı yaşanacak. Duyguları ile oyun kazanan gönüllüler birbirlerine kenetlenmiş durumda ve çok iyi takım ruhunu yakaladılar. Bu yüzden bizim görüşümüz gönüllüler bu akşam oyunu kazanacağı yönünde.

Aldigimiz haberler dogru cikti ve oyunu gonulluler kazanarak anneleri ile iletisim odulunu kazandilar.

Survivor 10 Mayıs ödül oyununu ve ödülü kim kazandı 2018