Survivor 9 haziran Sema için yaptırımı nedir ? Karar açıklandı

/ 9 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor 9 haziran Sema için yaptırımı nedir ? Karar açıklandı

Acun Sema’ya doktorumuz ile de konuştuk bizim kurallarımıza göre bunun yaptırımı bellidir dedi, Peki Survivor 9 haziran Sema için yaptırımı nedir ? Sema diskalifiye mi edilecek? Sema Survivor 2018’den ayrılacak mı yoksa kovulacak mı parkura geri mi dönecek ? Korkuyorum ben oynamayacağım demesi çocukça karşılandı. Büyük olay sonucu Sema için yaptırım nedir açıklandı.

Survivor parkuları her geçen gün daha zorlaşır daha heyecanlı hale dönüştürülüyor. Sema bu güne kadar her parkurda başarı gösterdi hiç sorun da çıkartmamıştı. Ancak Sema 9 haziran parkurdan atlamadı. Ben korkuyorum zaten atlayamam dedi ve merdivenlerden aşağı yürüyerek indi. Burası Survivor yarışma programıdır. Kimse zorla atlanmıyor ve yarışmacılar katılmak için kapıda bekliyor. Sema’nın çıktığı parkurdan defalarca atlamış olmasına rağmen bugün atlamak istememesi ekibi sinirlendirdi.

Acun Ilıcalı Sema yaptırımı için doktor ile konuştu. Daha öncelerde korkmayan kişinin şimdi korkması normal mi dedi. Doktor’un açıklamasına göre geçen oyunda atlayan yarışmacı ve 5 aydır soluksuz mücadele veren yarışmacıda korkuya rastlanılmamıştır. Birden ben korkuyorum demesi psikolojik değildir Sema kendi iradesi ile atlamak istememiştir dedi. Survivor için belli olan Sema için yaptırım nedir?

Acun’dan Sema’ya bizim kurallarımıza göre bunun yaptırımı bellidir

Sema Bench’e geri döndü ben atlayamam hayır dedi. Karşı takımdan prim yapmaya çalışıyor oy toplamak için yok böyle bir tiyatro denildi. Sema sinirlendi benim daha önce böyle bir şey yaptığımı gördünüz mü hiç dedi ve son nokta yanında oturduğu sırada Hakan’dan geldi. Eğer parkurlarda yarışma korkun var ise yükseklikten dolayı bu parkura çıkamayacak isen neden Survivor’a geldin Sema dedi.

Sema için yaptırım nedir

Acun son açıklamasını yaptı ve Sema yı sert sözlerle uyardı. Burası bir yarışma programıdır. Kimseye özgü parkur hazırlanamaz. Tüm Türkiye’nin takip ettiği yarışma programında yarışmacılar ben yarışmak istemiyorum diyemez bunun için yaptırımı nedir diskalifiye mi edilecek Survivor 9 haziran Sema için yaptırımı nedir ne olacak elenecek mi diğer yarışmalara çıkacak mı. Tüm yarışmacılar biz yarışmak istemiyoruz derler ise ne yapacağız Survivor 2018 i kapatacak mıyız. Bizlere saçma geldi ve Sema parkura çıkmalı eğer yarışmak istemiyor ise de diskalifiye edilmeli bu hafta elenen yarışmacı Sema olmalı diye düşünüyoruz. Yaptığı hareket sonrasında oylama sonucu adının yazılması büyük ihtimal. Dokunulmazlık oyunu kim kazandı Sema’nın Survivor 2018 kaderi belli olacak.Benzer Konular