Survivor Adem Kılıççı Sinema Filmi Vizyon Tarihi

/ 22 Eylül 2018 / / yorumsuz
Survivor Adem Kılıççı Sinema Filmi Vizyon Tarihi

Survivor 2018 All Star şampiyonu Adem Kılıççı sinema filmi için çalışmalara başladı.  Survivor bittikten sonra yeni projelerde yer alacağı konuşulan Adem Kılıççı’nın beyaz perdede hangi filmde oynayacağı kesinleşti. Aras yapım ile sözleşme imzalayan Adem Kılıççı filmde yine Survivor yarışmasında birlikte yarıştığı ve iyi dost olduğu Sema Aydemir ile birlikte oynayacak.  Filmin adının Bizim Semtin Çocukları olduğu belirtilirken senaryosu hakkında çalışmalar devam ediyor.

Bizim Semtin Çocukları Ne Zaman ?

Film hakkında öğrendiklerimizi sizinle paylaşalım.  Bizim Semtin Çocukları filmi nerede çekiliyor sizin için öğrendik. Çekimler Fethiye’de olacak. Peki Bizim Semtin Çocukları filmi ne zaman vizyona girecek? Maalesef vizyon tarihi henüz belli değil, ancak Bizim Semtin Çocukları filminin vizyon tarihinin 2019 yılının başında Ocak-Şubat gibi olması bekleniyor. Öte yandan Survivor Adem ile Sema’nın ilk oyunculuk deneyimi olacağından filmin “amatör bir ruh” ile çekileceği ve bu sebeple beklentinin yüksek olmaması gerektiğini söyleyen bir kitle de mevcut.

 

Diğer taraftan Adem Kılıççı sinema filmi için çalışmalara başladı.  Ünlü oyuncu, yönetmen Süeda Çil ile çalışan Kılıççı yoğun bir tempo ile oyunculuk eğitimi alıyor.  Süeda Çil Studio’da eğitim alan Adem Kılıççı sektörün önde gelen oyuncu ve yönetmenlerinden oluşan eğitmen kadrosu ile tv ve sinemanın ihtiyaç duyduğu genç oyuncuları hızlı ve donanımlı bir şekilde kamera karşısına hazırlayan Süeda Çil Studio derslerinden bir kareyi takipçileriyle paylaştı.

Survivor 2018 Şampiyonu olan  Adem Kılıççı instagram hesabı adem_kilicci üzerinden paylaşımlarda bulunuyor.  2 sene üst üste Survivor yarışmasına katılan Adem Kılıççı 2017 yılında katıldığı Survivor yarışmasında 2. olmuştu.  1. liği Ogeday Girişken’e kaptıran Adem,  2018 yılında katıldığı yarışmayı Şampiyon olarak bitirdi.  Popülaritesini artıran Adem Kılıççı instagram hesabı 22 Eylül itibariyle 580 bin takipçiye sahip.  Adem Kılıççı sinema filmi hakkında instagram hesabından da bilgiler vermekte.  Ayrıca Adem Kılıççı dizi filmi hakkında da söylentiler mevcut.  Bu konuda bilgi alırsak sizlerle paylaşacağız.Benzer Konular