Survivor birleşme partisi Hakan Hatipoğlu’nun söylediği şarkı

/ 13 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor birleşme partisi Hakan Hatipoğlu’nun söylediği şarkı

Survivor 2018 birleşme partisinde her yarışmacı şarkı söyledi. Hakan Hatipoğlu’nun söylediği şarkı en beğenileni oldu. Duman grubunun senden daha güzel şarkısını seslendiren Hakan Hatipoğlu sahne performansı ile de dikkat çekti.

Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak eşliğinde şarkıların söylendiği iki takımın kutlamalar ile birleştiği partide neşeli anlar yaşandı. Bazı yarışmacılar şarkı söyelemez iken Hakan’ın söylediği şarkı çok beğenildi. Hakan Hatipoğlu’nun birleşme partisindeki şarkı performansı juri tarafından çok beğenildi. Juride oturan ekipte ise İbrahim’in yengeç şakası geceyi bitirdi.

Adada yaşayanlar bilir özellikle gece saatlerinde yuvalarından çıkan yengeçler tüm sahili kapatırlar. İrili ufaklı yüzlerce yengeç sahil ile çevrili adalarda kolaylıkla görülür. Sahilde yapılan birleşme partisi için basit file yardımı ile geniş alandan çevirme yapıldı. Yengeçlerin olabildiğince çekim alanına girmesini engellemek amacı ile. Genellikle suyun yanında duran yengeçler zaman zaman gezintiye de çıkabilir. Hakan’ın şarkısından sonra yengeç çok beğenmiş olacak ki sahneye gelip kollarını kaldırması ile eğleniyora benzedi.

Survivor 2018 birleşme partisi Hakan Hatipoğlu’nun söylediği şarkı kimseyi tanımadım ben senden daha güzel dillere plesenk oldu. Görüntü itibari ile de uygun olan Hakan yeni ezeli rakiplerine gönderdiği anlamlı şarkısı ile birleşme partisini kutladı. Diğer yandan ise Turabi’nin söylediği türkü geceyi duraklattı. Yine asiliğini konuşturan Turabi, gecenin içeriğine uygun olmayan şekilde türkü seçti.