Survivor birleşme partisi Ümit Karan

/ 13 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor birleşme partisi Ümit Karan

Survivor 2018 13 mayıs’ta birleşme partisi Ümit Karan söylediği şarkıyı dinleyenlerini şoka uğrattı. Ümit Karan’ın söylediği yabancı şarkının adı ve sözleri merak edildi. Sahne performansı ile söylediği slow şarkı.

181 Cm boyu ile 41 yaşındaki Ümit Karan dünya kupasında milli takımımıza çok katkısı olmuş eski bir futbolcudur. Survivor 2018’e katılması ile tüm fanatiklerini TV8 ekranlarına çekti. Kendisinin futbol dışında bilmediğimiz özelliklerini bize tanıttı. Zorlu parkurlarda verdiği mücadeleler ve takımına yaptığı kaptanlık sayesinde her zaman ön planda oldu. Gün geldi çattı 13 mayıs birleşme partisine. Ümit Karan yine bir farklılık yapması gerekiyordu.

Birleşme partisinde tüm yarışmacılar Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak eşliğinde birleşmeyi kutladı. Her yarışmacı geceyi neşelendirmek için şarkılar söylediler. Bunların içerisinde bir isim vardı ki söylediği yabancı slow müzik ile fanatiklerini bir kez daha etkiledi. Şuan için sözlerini bulamadığımız o slow şarkının tam videosunu ilk olarak dizitvlist.com sitemizde yayınlayacağız.

Ümit Karan’ın birleşme partisinde söylediği şarkıyı dinlemek için sitemizi takip edebilirsiniz. Şuan sır gibi saklanan Ümit’in videosu Survivor ekibi tarafından ilk sitemizde paylaşılacak. İbrahim Büyükak’ın espirileri arasında sahneye davet edilen Ümit Karan gülerek geldiği sahnede herkesi şok etti. Birleşme partisinde sahilde kurulan profesyonel müzik ekibindeki orkestra üyeleri özen ile seçilmişti. Acun Medya’ya yakışır bir birleşim partisi oldu.

Survivor final haftasına sayılı günler kala tüm yarışmacılar tek adayı paylaşacak. Ümit Karan tekrardan adanın abisi olacak mı yine kaptanlığa devam edecek mi adada belki diğer yarışmacılara şarkılar da söyler.