Survivor birleşme partisine gelecek ünlü konuklar kim

/ 8 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor birleşme partisine gelecek ünlü konuklar kim

Birleşme haftasına giren Survivor’da birleşme partisine gelecek ünlü konuklar kim olacak. Gönüllüler ve ünlülerin birleşme anı ve kutlaması 2 ünlü isim konuk edilerek yapılacak. Biri komedyen tiyatrocu diğeri son zamanların en genç en seksi sanatçısı.

Acun Ilıcalı programında yaptığı sürprizler ile gözleri üzerinde tutmayı başarıyor. Survivor’un finale doğru yaklaştığı ve unutulmayacak ada birleşimi kutlanarak ünlü konuklaş eşliğinde yapılacak. Kutlamayı canlı verecek TV8 ekranları aynı zamanda sitemizdede gelişmeler oldukça anlık haberlerine yer vereceğiz.

Survivor birleşme partisine gelecek ünlü konuklar kim

Survivor 2018 ada birleşimine ilk gelecek konuk seksi genç yıldız düzgün fiziği ile ön plana çıkıyor. Bebek yüzü ile genç yaşında şöhrete kavuşan Aleyna Tilki konuk olacak. Ada birleşme anında Aleyna Tilki’nin söylediği şarkılar ile yarışmacılar eğlenecek. Beach party yapılacak. Dominic’te Aleyna Tilki sesi yankılanacak. İşte Aleyna Tilki’nin survivor ada birleşimine dahil olduğu o dakikalar.

Ada birleşimine katılacak bir diğer isim ise adadaki iki grubun aylarca arasındaki yarışmalardan doğan sinir ve kini atacak kişi. Yeni düğünü olan bir isim. İbrahim Büyükak gelecek. BKM’nin ünlü tiyatrocusu İbrahim Büyükak ada birleşimi sırasında yarışmacılar ile birlikte olacak ve aralarında güzel anlar geçirerek ortamı yumuşatacak bir isim. Herkesin sevdiği ünlü sunucu ve oyuncu İbrahim Büyükak’ın Survivor 2018 birleşme anında bulunduğu sahneler çok konuşulacak.