Survivor Doktor Metin Turabi için son karar ne söyledi rapor ayrıntıları

/ 12 Haziran 2018 / / yorumsuz
Survivor Doktor Metin Turabi için son karar ne söyledi rapor ayrıntıları

Turabi oynadığı maçta sakatlanmış ve hastaneye sevk edilerek MR rapor ayrıntıları istenmişti. Acun Mustafa Kemal’in elendiği akşam Survivor Doktor Metin Turabi için son karar ne söyledi iki gün sonra yani çarşamba belli olacak dedi. Doktor’un Turabi hakkındaki son kararı ne merak ediliyor.

Acun Ilıcalı’nın açıkladığı karara itiraz eden yarışmacı adadan ayrılmayı kabul etmemesi üzerine bu kararı kendisinin vermediğini söyledi. Survivor kararlarını veren bir konsey kurulduğunu ve karşılıklı konuşma sonucunda karar alındığını söyledi. Alınan kararların oy çoğunluğu Turabi’nin hayati tehlike içeren sakatlığı nedeni ile bundan sonraki oyunlara katılmama kararı oldu. Ünlüler takımı böylece üç kişi kalmış oldular. Turabi eleme adayı olabilir ancak yarışmalarda oynayamaz kararına itiraz eden Turabi çarşamba günü doktor Metin ile konuşacak son karar ne söyler ise o uygulanacak.

Bizim tahminlerimiz alınan karardan Acun kolay kolay geri dönmeyecektir ve bu riski de almayacaktır. Bu yüzden Survivor karar konseyi Turabi’yi yarışmalardan temelli uzaklaştırma kararını uygulayacaktır. Acun ben doktor değilim doktorun raporu bu şekilde buna ben karar veremem diyerek işin içinden sıyrıldı. Doktor Metin ise şuan önemli bir sağlık hastasına yardım etmek için İstanbul’da bulunuyor. Adaya geldiğinde kendisi ile Turabi arasında net olarak konuşmaları izleyeceğiz. Turabi MR raporu okumak isteyen çok izeyicimiz bulunuyor. turabi MR sonucu yayınlandığında bu konumuzdan bizler de yayınlayacağız. Gelelim Survivor Doktor Metin Turabi için son karar eleme adayı olabilir ancak yarışamaz.

Önemli olan yarışma değil Survivor Doktor Metin Turabi için son karar ne söyledi rapor ayrıntıları arasındaki ciddiyet ve hayatının kalanını etkilemesi durumları. Turabi düşünmeden konuşsa da önce sağlık her şeyden önemli bir konu.Benzer Konular