Survivor Hakan Kanık Kimdir, Hakan kim?

/ 26 Aralık 2018 / / yorumsuz
Survivor Hakan Kanık Kimdir, Hakan kim?

Survivor Hakan Kanık Kimdir, Survivor Hakan kim? makalemize hoşgeldiniz.  1. sezon Masterchef Türkiye programından tanıdığımız Hakan Kanık Survivor elemelerinde Acun Ilıcalı ile görüştü. Masterchef yarışmasından elendiğinde de ortaya atılan iddialar Survivor yarışmacısı olacağı yönünde olan Hakan Kanık büyük bir sürpriz olmaz ise Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında yer alacak.  Peki Survivor Hakan Kanık Kimdir, Hakan Kanık kim? Kaç yaşında? Boyu kaç? gelin hep beraber inceleyelim.

Survivor Hakan Kanık

Survivor Hakan Kanık kimdir? Hakan kim? Yaşı, Nereli, Instagram

Survivor Hakan Kimdir ? Öncelikle soyadı Kanık.  Hakan Kanık, 17 Haziran 1999 İstanbul doğumlu yani 20 yaşında. Aslen Bulgaristan göçmenidir. Ailesinin sürekli yaşadığı şehir değişiklikleri sebebi ile küçük yaştan itibaren birçok kültür ve insan yapısını görmüş birçok mutfak deneyimi kazanmıştır. 2003 yılında ailesi ile Amerika Birleşik Devletleri’nde Chicago şehrine taşınmıştır. Fakat bu maceraları sadece iki yıl sürmüştür. Ardından memlekete dönüş yapıp Bodrum’a yerleşmişlerdir. 8 yaşında annesinin ve babasının boşanmasının ardından Hakan annesi ile İstanbul’da yaşamaya başlamıştır.

Resim konusunda çok yetenekli olan Hakan bu yolda bir kariyer çizmeye karar vererek Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesini kazanıp, sanat eğitimi almıştır. 18 yaşında İstanbul’un Sancaktepe semtinde karıştığı bir silahlı kavgada omzundan vurularak yaralanmıştır fakat hayati bir tehlike yaşamamıştır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesini kazanarak Bodrum’a geri dönen Hakan resim yapmaktan artık zevk almamaya ve bir gelecek görmemeye başlamıştır. Küçük yaştan beri yemek yapmaya merakı olan Hakan artık dünyaca ünlü bir şef olmaya karar vermiştir bu karak neticesinde üniversitesini 1.yılında bırakıp Bodrum’da 2 michelin yıldızlı bir İtalyan restoranında profesyonel mutfak kariyerini başlatmıştır.  Ve son olarak MasterChef Türkiye programında genç yaşına rağmen iddialı bir profil çizmiş ve yarışmada sonlara kalarak 5. sırada elenmiştir.

Survivor Hakan Kanık kimdir

Masterchef yarışmasında yarıştığı dönemlerde diğer bir yarışmacı Eslem ile aralarındaki samimiyet acaba sevgilisi mi diye yorumlanırken Master Chef Eslem ile Hakan Sevgili mi ? sayfamızda böyle olmadığını dile getirmiştik.  İlerleyen bölümlerde stüdyoya seyirci olarak katılan eski yarışmacılar ile yapılan röportajlarda ve Eslem’in konuşmalarından Hakan Eslem arasında sevgili durumu olmadı daha da netleşmişti.  Master Chef Hakan sevgilisi varmı ? makalemizde detayları görebilirsiniz.

Hakan Kanık Masterchef yarışması bitiminde sosyal medyada atılan iddiaları doğrular nitelikte Survivor Türkiye Yunanistan için Acun Ilıcalı ile görüştü.  Büyük bir sürpriz olmaz ise Hakan Kanık Türkiye Yunanistan Survivor yarışmacısı olacak. Survivor ne zaman başlayacak ? Survivor Türkiye Yunanistan 2019 Şubat ayının ilk haftalarında başlaması planlanıyor. Survivor 2019 formatı Türkiye Yunanistan olacak ve Türkiye’nin yarışmacıları Yunanistan yarışmacılarına karşı yarışacaklar.  İlerleyen haftalarda diğer yarışmacılarında belirlenmesinden sonra Survivor 2019 fragmanı çıktığı zaman daha detaylı olarak yarışmacıları sizlere tanıtacağız.

Survivor Hakan Kanık instagram hesabı hakannkanik üzerinden paylaşımlarda bulunuyor. Instagram sayfası üzerinden şuan survivor paylaşımı yapmayan Hakan Kanık ilerleyen günlerde durumun kesinleşmesiyle birlikte paylaşımlar yapacağını umuyoruz.  Şuan 143 bin abonesi olan Survivor Hakan instagram hesabı Survivor fragmanı ekranlara geldiğinde büyük bir artış gösterecektir.

Survivor yarışmacıları kimdir? Detaylı bilgiler herzaman olduğu gibi DIZITVLIST ayrıcalığı ile sizlere iletilecektir.  Yorumlarınızı bekliyoruz.Benzer Konular