Survivor Hilmicem’den hoşlanan Yunan kız kim ?

/ 28 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor Hilmicem’den hoşlanan Yunan kız kim ?

Survivor Hilmicem’den hoşlanan Yunan kız kim bir ilk oldu. Acun ılıcalı Survivor 2018’de Yunan bir yarışmacı Hilmicem’i çok beğendiğini ve bu yüzden tekrardan Türkler ile oynamak istediğini söyledi. Hilmicem’i beğenen Yunan yarışmacıyı sizin için araştırdık ve bulduk.

27 Mayıs günü Hilmicem’in ağzı kulanlarına vardı. Türkler ile Yunanlılar arasında 2018 yılında yarışma yapılmıştı. O günden beri üç defa Acun Bey’e ne zaman tekrardan yarışma yapacağını soran güzel kızn derdi başka imiş. Yakışıklı Hilmicem’e vurulan kız gerçekleri Acun’a anlatmış. Acun Ilıcalı da bu durumu konseyde açıkladı. Peki Hilmicem’i isteyen yunanlı Survivor yarışmacısı hangisi idi. Rödenti olarak ismini telafuz etmiş olsa da biz gerçek adını bulduk. Yunan Survivor 2018 yarışmacısı Rodanthe Kaparou gönüllüler takımında yer alıyor.

survivor hilmicemi isteyen kız


Hilmicem’i beğenen Rodanthe Kaparou

Acun Ilıcalı Türkiye ile Yunanistan arasında tekrardan musabaka yapılacağını söyledi. Ancak Hilmicem Rodandi’yi adından çıkartamadı. O hangisi deyince Acun söylerim yarışmada yakasına bir gül takar sende tanırsın diye espiri yaptı. Peki Rodandi ile Hilmicem görüşecek mi? Acun aracılık yapacak mı buluşacaklar mı nasıl olacak şimdi? Hilmicem de Rodandi’yi beğendi mi? Sizin için Yunanistanlı kızın tanıtım videosunu ekledik. Hilmicem’i beğenen Yunanistanlı kız kim resmini de paylaştık.

Survivor Hilmicem’den hoşlanan Yunan kız


Acun’un yunan yarışmacıyı açıkladığı an.