Survivor inna geliyor 27 mayıs. Kazanan takım inna’yı görecek.

/ 27 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor inna geliyor 27 mayıs. Kazanan takım inna’yı görecek.

Survivor 27 mayıs inna geliyor. Kazanan takım inna’yı görecek. Survivor 2018 27 mayıs inna gelmesi ile ortam şenlenecek. Acun Ilıcalı’nın sürprizlerinden en yenisi en büyüklerinden birisi dünyaca ünlü sanatçı Inna Suvrivor’a geliyor. Dominic Inna konser verecek. İnna Survivor 2018 i 27 mayıs günü birbibinr katacak muhteşem bir gece yaşatacak Survivor inna bekliyoruz.

Survivor 2018 27 mayıs günü dokunulmazlık oyunu oynanacak. Kazanan takım kaybeden takımın bir kişiyi elemesini isteyecek. Ancak bu eleme sıradan bir eleme olmayacak. Tüm dünyanın takip ettiği bir gece olacak. Eleme adayı Inna karşısında belli olacak. Yarışmacıların hepsi inna önünde hünerlerini gösterip kıyasıya yarışacaklar. Bu yarışmayı canlı olarak tüm dünya izleyecek.Survivor İnna’nın önünde ter dökecek yarışmacılar için kolay bir gün olmayacak. Belki de yarışma esnasında Survivor tarihinin en baskı altında yarıştıkları gün olacak.

26 Mayıs elema adayı oylama sonucunda Yağmur çıkmıştı. Damla ise bireysel kolyenin sahibi olmuştu. Sebebini kendine saklayan Damla Hakan’ı eleme adayı gösterdi. Hakan ise yaptığı açıklamada bugünkü performansının düşük olduğunu kabul etti. Performans sonrasında kuliste Damla ile arasına soğukluk girmesini eleme adayı olarak gösterilmesine bağladı. Damla ise hiçbir nedenim yok sadece bir isim söylemem gerektiği için söyledim dedi. Bu akşam oynanacak oyun ise İnna önünde çok farklı olacak. Özellikle Hakan oyunda üstün performans göstererek oy toplaması gerekiyor.

Survivor inna söylediği şarkılar hangileri

Survivor İnna’nın söylediği şarkıları dinle için sitemizi takip edebilirsiniz. İnna Survivor canlı performanslarını sizin için yayınlayacağız. Haberimizin detayları bilgiler geldikçe genişletilecektir. Bu yüzden safamızı not etmenizi öneriyoruz. İnna Survivor’da ne konuştu neler söyledi ve Acun’un Amerika’da Survivor yarışması yapmasına ne yprum yaptı. Hepsi İnna’nın kendi ağzından birebir yayınlanacak. Eleme öncesinde tüm yarışmacılara moral olacak Survivor İnna’nın geldiği gece unutulmayacak. En önemlisi ise tüm dünyada reklamı yapılacak ve Acun Ilıcalı başarısını bir kez daha göstermiş olacak.

Survivor inna hangi şarkılarını söyledi

Yabancı magazinlerde Survivor Inna geliyor manşetleri atılacak. Tüm dünyaya Türkiye bir kez daha reklam edilerek farklılık alanında kendisini tekrar kanıtlamış olacak. Survivor inna söylediği şarkılar ile tüm yarışmacılara başarılar dileyerek gecenin sonunda ülkesine dönmek üzere Dominic’ten ayrılacak.

İnna ilk şarkısını Türkçe söylerek hepimizi şaşırttı. Yaz yaz yaz bir kenara diye şarkının tamamını Türkçe söyleyen İnna’nın bu şarkı için çalışmış olması bizi gururlandırdı. Tüm dünyada büyük reklamımızı yapan İnna’ya ve Acun Ilıcalı’ya teşekkür ediyoruz.