Survivor Panorama Hilmicem 29 mayıs konuk

/ 29 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Survivor Panorama Hilmicem 29 mayıs konuk

Survivor Panorama Hilmicem 29 mayıs konuk oldu. Tüm gönüllüler takımı aldıkları Türkiye ödülü ile Survivpr Panoroma gönüllüler konuğu olarak tarihe adlarını yazdırdılar. Peki Survivor Panorama Hilmicem neler söyledi. Hilmicem için anlatılanlara ve sorulara ne yanıt verdi.

Hilmicem Yunanlı kız için ne düşünüyor. Aylar sonra kız düşünmeyi unutmuş ike böyle bir teklif almasına ne yorum yaptı. Hilmicem tüm soruları 29 mayıs Panorama’da yanıt verdi. Aslında yarışmayı kazanabilecek en güçlü adaylardan biri olmasına rağmen sinir sistemine de en hakim olan yarışmacılar arasında kendisi. Peki öfke kontrölünü nasıl sağlıyor. Adem ve Turabi kavgasına ne söyledi.

Hilmicem Survivor Panorama programında ne mesajlar verdi. Hilmicem’in Survivor’dan çıktığında ilk izleyeceği yarışma sahnesi kendilerinin oynadıkları son salise ile kazandıkları oyun olduğunu ve Survivor Panorama bölümlerini izleyeceğini söyledi. Hilmicem gerçek hayatına dönmeyi özlediğini ailesi ile vakit geçirmek istediğini beyan eden konuşması ile herkesi duygulandırdı. Peki Yunanistan’a gitmeyi düşünüyor mu? Bakın Hilmicem Panorama’da neler anlattı hep beraber izleyelim görelim.