Survivor Ramazan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde

/ 2 Kasım 2018 / / yorumsuz
Survivor Ramazan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Survivor Ramazan Kalyoncu, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katıldı. Survivor Ramazan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinde Laz İsa karakterini canladıracak. Peki Laz İsa kimdir. Nereli? Kaç Yaşında?

Survivor Ramazan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde

Ramazan Kalyoncu Kimdir ? Ramazan Kalyoncu, 8 Nisan 1990’da Rize’de doğdu. Çocukluk yaşlarından bu yana sporun bir çok farklı dalı ile ilgilendi. 1998 yılında profosyonel futbol ile ilgilenirken 2003 yılında ise boksla uğraştı. 2009 yılında ise Fitness Eğitmenliği yaparken Pilates, Yoga ve Bokwa ile profesyonel olarak ilgilendi. Kalyoncu, Best Model Of Turkey’de 3’üncü olduktan sonra TV8 ekranlarında yayınlanan Göz6 yarışmasına katıldı. Göz6 yarışmasından sonra ise Survivor 2018 All Star yarışmasına katıldı.

Ramazan Kalyoncu Nereli, Kaç Yaşında, Boyu kaç?  İstanbul’da yaşayan Ramazan Kalyoncu aslen Rizeli. Eskişehir Anadolu üniversitesi Spor yönetimi bölümünden mezun olan Ramazan Kalyoncu, 28 yaşında ve 1.92 boyunda.

Ramazan Kalyoncu Mesleği, işi ne? Ramazan Kalyoncu meslek hanesine fitness eğitmeni yazmış olsa da birçok işle ilgilenmektedir.  Eski model olan Ramazan Kalyoncu,  fitness eğitmenliği yapıyor. Şuanda ise oyunculuk yapmaktadır.

Survivor Ramazan Kalyoncu Laz İsa kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113.Bölümde diziye dahil olan Laz İsa karakteri önümüzdeki bölümlerde neler yapacak hep beraber göreceğiz. 30 Ekim Salı günü yayınlanan EDHO 113. bölüm özeti şu şekildeydi.

Alparslan’ın içlerindeki haini bulmak üzere yaptığı planın sonuçları ağır olmuştur. Ateş tarafından sırtından vurulan Hızır Çakırbeyli, hastanede ölüm kalım savaşı verirken, İlyas acısını en yakınlardan çıkartır. Ağabeyinin başına gelenlerden Hızır Ali ve Alparslan’ı sorumlu tutan İlyas, artık ondan gizli bir iş çevrilmesine izin vermeyecektir. Hızır’ın yokluğunda ailenin reisi görevini üstlenir ve herkesten kendisine itaat etmesini ister. Sözüne uymayanların cezasını kesmesi de, aldığı bu büyük sorumluluğun üstesinden gelmesi de kolay olmayacaktır. Yaşananlardan sonra Çakırbeylilerin uzun süre toparlanamayacağını düşünen İzzet ve Muzi’yi öldürerek hainliğinin ortaya çıkmasını engelleyen Ateş biraz olsun rahatlamıştır. Ailenin başına geçen İlyas’ın intikam hırsıyla hata yapmasını beklerler; fakat o hırsın başlarına nasıl belalar açacağını tahmin bile edemezler.Benzer Konular