Survivor’da Acun Turabi için ne karar verecek ?

/ 28 Nisan 2018 / / yorumsuz
Survivor’da Acun Turabi için ne karar verecek ?

Survivor 2018 yarışmasında ortamın son zamanlarda gerildiğinden bahsetmiştik. Ünlülerin oyun alamasının nedenleri ile ünlüler arasındaki tartışmalar daha da çok ateşlendi. Bu akşam oynanacak olan dokunulmazlık oyunu çekimleri sırasında yaşanan tatsızlık acı bitti. Turabi ne yaptı?

Acun ılıcalı Turabi hakkında ne karar verdi?

Turabi Survivor’a katıldığı günden beri agresif tavırları ile dikkat çekiyor. Takım arkadaşları ile iletişimlerinde sert kelimeler kullanan Turabi 28 nisan akşamı oynanacak dokunulmazlık oyunu çekimlerinde Acun Ilıcalı’yı baştan çıkarttı. Geçtiğimiz hafta Turabi oyun kaybetmesine tepki olarak fayansa yumruk atarak gereksizce kendisine zarar vermiş ve eline dikiş atılmıştı.

Birleşmeye bir adım daha yaklaşırken oyun sırasında Turabi ile Hakan Hatipoğlu arasında ne oldu? Oluşan gerginlik nedeni ile Turabi yerinde durmadı ve arkasından Acun’un önünde bağırmaya başladı. Hakan dönüp cevap vermemesi ile olgunluğunu korurken Turabi düşünmeden konuşmaya ve tehditlere başladı.

Turabi Hakan Hatipoğluna sen benimle konuşamazsın, sen kimsin, sen beni dinliceksin ben ne dersem o olur bana birdaha elini kolunu da kaldırma ben konuşurkende beni dinle gibi tabirler kullanarak böbürlenircesine tehdit etmesi kabul edilebilir sözler değildi. Programın bile biplendiği anda ettiği küfürler ile Turabi Acun tarafından sert bir şekilde uyarıldı. ” Burası senin çiftliğin değil senin hakkında bir karar vereceğim ve bu akşam açıklayacağım ” demesi ile Acun’un kararı bu akşam dokunulmazlık oyunundan daha çok merak edilmeye başlandı.

Acun Ilıcalı Turabi’yi sert bir şekilde uyardı ve bundan sonra yarışma dışında yapacağı en ufak hareketi onu diskalifiye olmasına neden olacak. Turabi diskalifiyemi olacak şimdi hayır. Ancak bundan sonra Acun’un gözü üzerinde olacak. Yapacağı en ufak yanlış hareketi adaya veda etmesine neden olacak. Peki Turabi bundan sonra uslu durabilecekmi bakacağız. Turabi’nin cezası hiçbir ödül ve dokunulmazlık oyunu dahil ve bench te oturması da yasaklanarak 5 oyun boyunca oyun alanından uzaklaştırıldı.

İşte Acun’un Turabi hakkındaki tam açıklaması.