Tek Yürek Dizisi Tekrarı Saat Kaçta Hangi Gün Oynuyor

/ 8 Şubat 2019 / / yorumsuz
Tek Yürek Dizisi Tekrarı Saat Kaçta Hangi Gün Oynuyor

7 Şubat Perşembe günü ilk bölümüyle TRT1 ekranlarına gelen  Degas Film imzalı, ekranların merakla beklenen yeni dizisi Tek Yürek oldukça iddialı başladı.  Tek Yürek Dizisi Reytingleri ile ilk bölüm AB grubunda 6. oldu.  ABC1 grubunda 10. sırada kendine yer bulan Tek Yürek Reytingi ile TOTAL grubunda 18. sıraya kadar düştü.  Tek Yürek ilk bölüm için rakamlar gelecek vaadediyor olsada ABC1 ve TOTAL için sıralamada yükselmesi gerekiyor. Dizinin daha fazla kişi tarafından başladığının bilinmesi ve izleyici kitlesi oluşturması için  Tek Yürek Dizisi Tekrar Bölümleri ile TRT1 ekranlarına gelecek. Tek Yürek Tekrarı, Cumartesi-Pazar, Pazartesi-Salı günleri TRT1 ekranlarında olacak.  Tek Yürek Dizisi Tekrarı Saat Kaçta Hangi Gün Oynuyor makalemizden görebilirsiniz.

Tek Yürek Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta
Tek Yürek Dizisi Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta

Tek Yürek İzle, Tek Yürek 1.Bölüm, Tek Yürek Son Bölüm İzle

Tek Yürek Dizisi Konusu ; Kanada’da yaptığı buz hokeyi koçluğundan atılan Halit, çocuklarıyla Zeytinburnu’ndaki baba evine döner. Yeni hayatına alışmaya çalışırken, karşısına çıkan sürpriz biri, ona hayatının teklifini yapar. Halit çok sevdiği mesleğine burada devam etmeye çalışırken beklemediği zorluklarla karşılaşacaktır.

Mahallenin ele avuca sığmayan gençleri; Yiğit ve arkadaşları, kah eğlenceli kah tehlikeli bir hayat sürmektedirler. Ağabey gibi gördükleri Sait’in bir işini hallederken başlarına aldıkları bir bela Halit’le tanışmalarına sebep olur. Halit ise Beladan kurtulmaları için bir şart öne sürecektir.

Bu arada Yusuf’un başına alacağı başka bir dert yüzünden ekip arkadaşları yardımına koşar ama durum kötüdür. Öte yandan Sait, Yiğit’in kardeşi Osman’a gizlice kuryelik yaptırır. Ancak işler beklediği gibi gitmez ve peşine takılan karanlık adamlar yüzünden Osman’ın canı tehlikededir. Abisi ve arkadaşlarından yardım isteyemeyen Osman’ı kim kurtaracaktır?

 

Tek Yürek 2. Bölüm Fragmanı, 2. Bölüm Tanıtım

Tek Yürek Dizisi Tekrarı Saat Kaçta Hangi Gün Oynuyor

Tek Yürek 1. Bölüm Tekrarı : CUMARTESİ 16:10

Tek Yürek Son Bölüm Tekrarı : CUMARTESİ 01:00

Tek Yürek Dizisi Tekrarı : PAZAR 13:00

Tek Yürek Dizisi Tekrar Bölümü : PAZAR 01:10

Tek Yürek Tekrarı : PAZARTESİ 01:15

Tek Yürek Tekrar Bölümü : SALI 00:10Benzer Konular