Tek Yürek Dizisi, Yiğit, Yusuf, Akif, Mazlum, Oğuzhan, Umut, İlknur, Deniz

/ 31 Aralık 2018 / / yorumsuz
Tek Yürek Dizisi, Yiğit, Yusuf, Akif, Mazlum, Oğuzhan, Umut, İlknur, Deniz

TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Tek Yürek Dizisi çok yakında başlıyor. Degas Film/Ahmet Kayımtu’nun yapımcılığını üstlendiği dizinin çekimleri devam ederken dizinin kadrosunu sizlere tanıtmak istedik. Tek Yürek Dizisi yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin var. Başlıca rollerini ise Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmi Cem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Aranat, Kaan Altay Köprülü, İbrahim Yıldız ve Hakan Salınmış ile Kadriye Kenter paylaşıyor. TRT Tek Yürek Dizisi senaryosunu Meriç Demiray, Banu Tekcan ve Elif Asılkefeli kaleme alıyordu ancak son dakika bir değişiklik yapıldı dizinin senaryo ekibi değişti. Müziklerine Tuna Velibaşoğlu ve Deniz Bijen Rahimi’nin imza attığı iddialı projeyi 2. bölümden itibaren dizi sektörünün güçlü kalemlerinden Özge Efendioğlu ve ekibi yazacak. Efendioğlu daha önce ‘Elveda Rumeli’, ‘Sevdaluk’ ve ‘Rüzgârın Kalbi’ gibi sevilen dizileri kaleme almıştı.

Tek Yürek Dizisi

Anıl Tetik (Tek Yürek Dizisi Yusuf)

Tek Yürek Dizisi Yusuf

Tek Yürek Dizisi Yusuf kimdir, gerçek adı, kaç yaşında, sevgilisi, instagram adresi ; Anıl Tetik. Bir dönemin sevilen dizisi Star Tv’de yayınlanmış olan “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Anıl Tetik hakkında detayları paylaşmaya devam edecek olursak; Anıl Tetik, 1990 doğumlu. 186 cm boyunda olan, 28 yaşındaki oyuncu İstanbul doğumlu. Kırıkkale kökenli olan Tetik, İstanbul’da bulunan Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olmuştur. Motor sürme konusunda oldukça usta olan Tetik’in bu sevdasına ailesi karşı da çıksa o bu sevdadan vazgeçmemiştir.

Hatta motor sürebilmek için 100 kilo iken yaptığı diyet sonrasında 75 kiloya düşmüştür. Azmiyle inanılmaz olanı başaran oyuncu motor sporlarında hem ülkemizde hem de Avrupa’da yapılan yarışmalarda çok iyi dereceler almıştır. “Survivor” yarışmasına katılan Anıl Tetik, yarışmanın ardından kendini oyunculuk yönünde geliştirmeye karar vermiştir. İlk olarak “Alemin Kralı” dizisinde rol alan oyuncu daha sonra “Hayat Bazen Tatlıdır” adlı dizide rol almıştır.

Hilmi Cem İntepe (Tek Yürek Dizisi Yiğit)

Tek Yürek Dizisi Yiğit

Tek Yürek Dizisi Yiğit kimdir, gerçek adı, kaç yaşında, sevgilisi, instagram adresi; Hilmi Cem İntepe, 1992 yılında dünyaya gelmiş, Manisa’nın Yenice ilçesinde doğan oyuncunun annesi de babası da öğretmen. Bodrum Lisesi mezunu olan oyuncu, 17 yaşında iken aldığı latin dansları eğitimi ile ülkemizi temsil etmiş ve salsa konusunda Türkiye Gençler Şampiyonu olarak adından söz ettirmiştir.tek yürek yiğit kim hilmicem intepe resmiMuğla Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda eğitimine devam ederken katıldığı “Yetenek Sizsiniz” adlı yarışmaya katılmış hemen ardından da “Survivor” yarışmasındaki başarısıyla hafızalara kazınmıştır. Gönüllüler grubunda yer alan oyuncu finale kalmış ve 2015 yılında yeniden yarışmaya dahil olmuştur. “Survivor” ile adını duyuran oyuncu aldığı eğitim sonrasında “Çalıkuşu”, “Muhteşem yüzyıl”, “Stajyer mafya”, “Bodrum Masalı”, “Vecihi Hürkuş”, “Çılgın Dershane 4” adlı yapımlarda rol almıştır. Oyuncu 74 kg ağırlığında ve 178 cm boyundadır.

 

Tugay Bahşi (Tek Yürek Dizisi Mazlum)

Tek Yürek Dizisi Mazlum

Tek Yürek Dizisi Mazlum kimdir, gerçek adı, kaç yaşında, sevgilisi, instagram adresi; Tugay Bahşi1994, Antalya doğumlu olan başarılı oyuncu “Bodrum Masalı” dizisinde Mert karakteriyle büyük beğeni almıştır. Nezaket Çoşkun’dan oyunculuk eğitimi alan oyuncu dizinin komik karakteri olan Mazlum ile hafızalara kazınacak.

 

Kaan Altay Köprülü (Tek Yürek Dizisi Akif)

Tek Yürek Dizisi Akif

Tek Yürek Dizisi Akif kimdir, gerçek adı, kaç yaşında, sevgilisi, instagram adresi; Kaan Altay Köprülü, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Art İstanbul’a bağlı olarak görev yapmaktadır. Pek çok tiyatro oyununda rol almıştır.

 

Atakan Yılmaz (Tek Yürek Dizisi Oğuzhan)

Tek Yürek Dizisi Oğuzhan kimdir, gerçek adı, kaç yaşında, sevgilisi, instagram adresi;  Atakan Yılmaz“Angina Pektoris” adlı oyundaki başarısı ile ödül sahibi olan oyuncu daha önce “İyi Oyun” adlı dizide rol almıştır. Bu dizide adından söz ettiren oyuncu Tek Yürek dizisinde Becerikli lakabıyla bilinen Oğuzhan karakterine hayat verecek.

 

Arda Anarat (Tek Yürek Dizisi Umut)

Tek Yürek Dizisi Umut

Tek Yürek Dizisi Umut kimdir, gerçek adı, kaç yaşında, sevgilisi, instagram adresi; Arda Anarat, genç oyuncu henüz 19 yaşındadır. Daha önce TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi “Diriliş Ertuğrul” dizisinde Dündar Bey karakterini canlandırmıştır. “Çukur” dizisinde Efe karakterine hayat veren oyuncu Leyla Şirin Ajans’a bağlı olarak çalışmaktadır.

 

Vildan Atasever (Tek Yürek Dizisi İlknur)

Tek Yürek Dizisi İlknur

Tek Yürek Dizisi İlknur kimdir, gerçek adı, kaç yaşında, sevgilisi, instagram adresi; Vildan Atasever26 Temmuz 1981 tarihinde, Bursa’da dünyaya gözlerini açan Vildan Atasever’in ailesi köken olarak Erzurum’dan gelmiştir. Beş erkek kardeşe sahip olan güzel oyuncu, polis olan bir baba ve ev hanımı olan bir annenin tek kızıdır. Bahçelievler Gürsoy Koleji mezunu olan mavi gözlü oyuncu, henüz 15 yaşında tiyatro konusunda eğitim almıştır. Açıköğretim’de eğitim alırken ise boş durmamış ve Dj ve Vj’lik yapmış olan Vildan Atasever, hayatının dönüm noktası olacak Çetin Etili ile tanışıp tiyatro konusunda eğitim almıştır. “Kurtlar Vadisi” dizisinde canlandırdığı Hüsrev Ağa’nın kızı olan Nazan Bekiroğlu ile seyirciden tam not almıştır. Ardından “Kadın İsterse” adlı dizi ile başarı listesine bir yenisini daha eklemiştir.Bu dizide ise ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar ile rol alan güzel oyuncu, Buket karakterine hayat vermiştir. Sinema sektörüne ilk adımını ise “İki Genç Kız” adlı film ile olmuştur. Bu filmdeki başarısı ile göz dolduran oyuncu Altın Portakal ödülünü alarak iyice popüler olmuştur. Nejat İşler, Melisa Sözen gibi usta oyuncuların rol aldığı “Bıçak Sırtı” diziden rol alan Vildan Atasever, “Gece Sesleri” dizisinde de adından söz ettirmiştir. 2001 senesinde Taylan Kılınç ile evlenen oyuncu, 2007 senesinde eşinden ayrılmıştır. 2010 senesinde ise kendi gibi oyuncu olan İsmail Hacıoğlu ile evlenen Atasever, 2015 senesinde ikinci eşinden ayrılmıştır. Daha önce “Azize”, “Plajda Kız Tavlama Kılavuzu”, “Kader”, “Yaralı Yürek”, “Osmanlı Cumhuriyeti”, “Samanyolu” adlı yapımlarda da rol almıştır. Güzel oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Klavye Delikanlıları” adlı dizide Seyran karakterine hayat vermiştir.

 

Eslem Akar (Tek Yürek Dizisi Deniz)

Tek Yürek Dizisi Deniz

Tek Yürek Dizisi Deniz kimdir, gerçek adı, kaç yaşında, sevgilisi, instagram adresi; Eslem Akargüzel oyuncu Mart 1998, İstanbul doğumlu. Güzel oyuncu henüz çocukken kamera karşısına geçmiştir. Küçük olmasına rağmen oldukça beğeni kazanan oyuncu bu yönde kendini geliştirmek için büyük bir çaba sarf etmiştir. Ümit Çırak’tan oyunculuk konusunda eğitim almıştır. İngilizce ve Almanca konuşma konusunda oldukça başarılı olan genç oyuncu, buz pateni, masa tenisi, yüzme, jimnastik ve bisiklet sürme ile boş vakitlerini değerlendirmekte. Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencisi olan güzel oyuncu bir taraftan da eğitimine devam etmektedir.Avlu dizisinde rol almak için de epeyce bir elemeden geçmiştir. Demet Evgar’ın canlandıracağı Deniz karakterinin kızı olan Ecem karakteri için Limon Film yaklaşık 800 oyuncu ile deneme çekimleri yapmıştır. Bu çekimler sonunda Eslem Akar konusunda hemfikir olunca Avlu dizisinin Ecem’i de belli olmuştur. Oyuncunun ne kadar başarılı olduğunu da buradan anlamak gerek. Daha önce “Sen De Gitme” adlı dizide Elif Salihoğlu karakteriyle seyirci karşısına çıkan oyuncu Avlu dizisinin ardından 4N1K dizisinde rol almıştır.

 

Doğancan Sarıkaya (Tek Yürek Dizisi Rüzgar)

Tek Yürek Dizisi Rüzgar

Tek Yürek Dizisi Rüzgar kimdir, gerçek adı, kaç yaşında, sevgilisi, instagram adresi; Doğancan Sarıkaya, 2004 doğumlu olan oyuncu son olarak “Çukur” dizisinde Acar karakterine hayat vermiştir. Pek çok reklam filminde rol almış olan oyuncu daha önce “Küçük Ağa” ve “Yeter” dizisinde rol almıştır.

 

TRT Tek Yürek dizisi 2019 Ocak ayının sonlarına doğru yayında olacak. Diziden ve oyunculardan en son haberler ve dedikodular. TRT Tek Yürek Dizisi fragmanı, TRT Tek Yürek Dizisi ilk bölüm ne zaman çıkacak gibi sorular bu makalede yanıt bulacak. TRT Tek Yürek dizisi ile yorumlarınızı bekliyoruz sizce nasıl bir dizi olacak?Benzer Konular