The Protector Netflix ne zaman başlayacak ?

/ 2 Ekim 2018 / / yorumsuz
The Protector Netflix ne zaman başlayacak ?

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Adı The Protector olarak belirlenen yeni dizisi fragmanı yayınlandı. The Protector Netflix ne zaman başlayacak ? bilgi yok şuan için. Peki Çağatay Ulusoy yeni dizisi hangi kanalda yayınlanacak sorusunun cevabı ise Netflix. Netflix 190’dan fazla ülkede 130 milyon üyeliğe sahip, dünyanın çeşitli televizyon dizilerinden, belgesellerden ve uzun metrajlı filmlerden oluşan internet eğlence servisidir.

Çağatay Ulusoy Yeni Dizisi Adı The Protector

Çağatay Ulusoy Netflix dizisi orijinal adı The Protector olarak belirlenmişti. Türkçe ismi ise Hakan : Muhafız olacak.  Dizinin konusu ise şöyle açıklandı. Tılsımlı bir yadigâr tarafından kendisine mistik güçler verilen genç bir adam, karanlık güçlerle savaşmak ve geçmişindeki bir gizemi çözmek üzere bir yolculuğa çıkar. Çağatay Ulusoy yeni dizisi olan The Protector dizisinde Hakan karakterini canlandıracak olup dünyayı kötülerden kurtaracak bir muhafız olarak karşımıza çıkacak.

 

Dizinin Yapımcılığını O3 Medya üstleniyor. Başrollerini ise Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş’un paylaştığı yapımın 2. sezon kadrosuna dahil olan Burçin Terzioğlu ve Saygın Soysal’ın canlandıracağı karakterlerin detayları da  belli oldu.

ÇAĞATAY ULUSOY (HAKAN)
Netflix, ilk Türk orijinal dizisi olan The Protector’ın çekimlerine başladığını duyurmasının ardından, dizinin başrolü Çağatay Ulusoy, Netflix’in her sene farklı ülkelerde düzenlediği ve bu sene de Roma’da gerçekleşen “See What’s Next” etkinliğinde The Protector’ı uluslararası basına tanıttı. Netflix International Originals üst düzey yöneticisi Erik Barmack’ın moderatörlüğünü yaptığı panelde konuşan, Ulusoy, hem dizide hayat verdiği Hakan karakteri hakkında konuştu hemde Türk dizilerinin tüm dünyada gösterdiği başarıdan ve bu dizi hakkındaki beklentilerden bahsetti.

BURÇİN TERZİOĞLU (RÜYA)
Burçin Terzioğlu tarafından canlandırılacak Rüya karakteri, sonsuz aşkı deneyimlemiş, özgür ve iradesi çok güçlü bir kadındır. Göz kamaştırıcı bir güzelliği ve gizemli havası ile etrafındakilerin başını döndürür. Güçlüdür, tutkularının da korkularının da esiri değildir. Çevresindekileri idare etmeyi de yönetmeyi de iyi bilen biridir. Bu derece etken olmasının nedeni ise, hayatı olduğu gibi kabul etmemesidir.

SAYGIN SOYSAL (MERGEN)
Saygın Sosyal tarafından hayat verilecek Mergen karakteri ise kendini sadece amacına adamış bir karakterdir. Ne dünya zevkleri ne de hayatın içindeki başka bir şeyi gözü görmez. Sadece ve sadece görevini başarmakla ilgilenir ve başka hiçbir arzusu yoktur. Bu yüzden tüm insani duygulara karşıdır, özellikle aşka. Kelimelerle arası çok iyi olan Mergen’in ikna kabiliyeti ise çok yüksektir.

The Protector Netflix ne zaman başlayacak ? bu konuda Netflix resmi bir açıklama yapmadı fakat bildiğiniz gibi Netflix üzerinde dizinin kaç bölümü varsa sezonluk olarak yükleniyor.  Yani hafta hafta beklemeniz gerekmeyecek.  Netflix platformuna dizi düşer düşmez sizi bilgilendireceğiz.Benzer Konular