TRT Tek Yürek Dizisi Oyuncuları, Tek Yürek ne zaman başlıyor

/ 22 Aralık 2018 / / yorumsuz
TRT Tek Yürek Dizisi Oyuncuları, Tek Yürek ne zaman başlıyor

TRT Tek Yürek dizisi çok yakında başlıyor.  Tek Yürek Oyuncuları belli oldu, 1. bölüm ne zaman başlıyor bu makalemizde edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız. TRT Tek Yürek dizi konusu kısaca şöyle “Hayalleri suyun Tek Yürek olan buzun üstünde gerçekleşen bir grup gencin başarı hikâyesi”.  TRT1 daha önce Sıfır Noktası olan dizinin ismini “Tek Yürek” olarak değiştirdi.  Dizi Tek Yürek ismiyle başlayacak.

trt Tek Yürek dizisi

Dizinin adı Tek Yürek oldu

Daha önce Sıfır Noktası olarak isimlendirilen dizisi TRT1 ekranlarında çok yakında başlıyor. Dizinin ilk görüntüleri TRT’nin youtube sayfalarında yayınlandı. “Tek Yürek” isimli dizinin sloganı “Damarları Buz, yürekleri Ateş”…

TRT Tek Yürek Oyuncuları

Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmi Cem İntepe ve Anıl Tetik gibi ünlü oyuncuları buluşturacak olan TRT Tek Yürek dizi oyuncuları belli oldukça sizlere bilgi vereceğiz. Kesinleşen Tek Yürek dizisi oyuncuları;  Hilmicem İntepe, Vildan Atasever, Tayanç Ayaydın, Anıl Tetik, Alpay Kemal Atalan, Eslem Akar, Atakan Yılmaz, Tugay Bahşi, Arda Aranat, Kaan Altay Köprülü, İbrahim Yıldız, Hakan Salınmış, Kadirye Kenter.

Tayanç Ayaydın Kimdir?  7 Ağustos 1979 İstanbul doğumlu, Türk sinema ve dizi oyuncusu.

Tayanç Ayaydın, bugüne kadar birçok sinema filmi ve dizide rol almıştır. Tayanç Ayaydın Özel Doğa koleji mezunu olup, liseyi Tercüman Lisesi ve İstek Vakfı Lisesinde tamamlamıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan Tayanç Ayaydın 2011 yılında oyuncu Bulut Köpük ile bir evlilik gerçekleştirmiş ancak aynı sene boşanmıştır. Tayanç Ayaydın popülaritesini Aliye dizisinde Doktor Kahraman karakterini ile kazanmıştır. Daha sonra 2009 yılında TRT1 ekranlarına yayınlanan Sakarya Fırat dizisinde Uzm.J.II Kad. Çvş. Osman Kanat rolüne hayat vermiştir. Tayanç Ayaydın 9 Şubat 2016 da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hayat Şarkısı dizisi oyuncuları arasında yer almış ve dizide Hüseyin Cevher karakterine hayat vermiştir.

 

Anıl Tetik Kimdir? 10 Haziran 1990 İstanbul doğumlu, Türk sinema ve dizi oyuncusu.

Anıl Tetik, Kadir Has Üniversitesi’nde Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı, ancak 2014 yılında bu üniversiteden Haliç Üniversitesi, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüne geçiş yaptı. Halen Haliç Üniversitesi’nde eğitimini sürdürmektedir.  Aynı zaman bir motor sporcusu olan Anıl Tetik, tehlikeli bir spor olduğundan ailesinin karşı çıkmasına rağmen bu spora devam  ediyor. Motor sporları alanında şampiyonluklarıda olan Anıl, 19 yaşındayken motor sporları için yoğun bir diyet yaptı ve tam 100 kilodan 75 kiloya sadece 4 ayda düştü. Ailesinin karşı gelmesine rağmen kilo vererek çocukluk hayalini gerçekleştirmek için motor sporları dersleri almaya başlayan Anıl Tetik motor sporlarında birçok derece ve başarı elde etti. İki kez Türkiye şampiyonluğu ve son olarak Doğu Avrupa Pist Şampiyonası’nda da birinci olarak üçte üç yaptı.

2012 yılında Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılan Anıl Tetik, büyük bir hayran kitlesi kazandı. Daha sonra kendisine gelen oyunculuk tekliflerine hayır diyemeyen Anıl Tetik kariyerine oyunculuk yaparak devam etmek istedi. Anıl Tetik, ‘Ayla Algan ile Kamera Önü Oyunculuk’ eğitimi aldı. 13 Bölüm ‘Alemin Kralı’ dizisinde yer alan Anıl Tetik, kendisini daha da geliştirmek için ‘Craft Oyunculuk Atölyesi’nde eğitimlerine başladı. Atölye Craft’ta, İpek Bilgin ve Çağ Çalışkur ile ‘Eric Morris Oyunculuk Tekniğini’ çalışmaktadır. Ayrıca İpek Bilgin’in yaptığı workshoplara da katılıp eğitim gördü. Sonrasında Berlin’den gelen ‘Sanford Meisner Oyunculuk Tekniği’ni öğreten eğitmenler ‘Mike Bernardin ve Athanasios Karanikolas’ ile workshopta eğitimler aldı.  2016 yılında Startv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde başrol karakterlerden birisi olan Anıl Tetik yeni dizisi ile tekrar ekranlara dönüş yapacak.

 

Hilmicem İntepe Kimdir?  19 Mayıs 1992 Muğla doğumlu, Türk dizi ve sinema oyuncusu.

Hilmi Cem İntepe, 1992 yılında Muğla’nın Menteşe ilçesinin Yenice mahallesinde doğdu. 18 yaşına kadar Bodrum’un Güvercinlik mahallesinde yaşayan Hilmicem İntepe 17 yaşında Latin danslarına yazıldı ve birçok kere salsa da Türkiye Gençler Şampiyonu oldu. Ekranlara ilk defa Acun Ilıcalı tarafından sunulan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmadaki dans gösterisiyle çıkan Hilmicem İntepe daha sonra yine Acun Ilıcalı tarafından sunulan ve 2013 yılında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasına katıldı. Hilmicem İntepe bu yarışmada şampiyon oldu. İlerleyen dönemde tekrar Survivor’a giden Hilmicem İntepe 2017 yılındaki Survivor All Star’a da katıldı.

İlk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Yavuz karakteri ile yapan Hilmicem İntepe sonrasında Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane 4: Ada gibi dizi ve filmlerde rol aldı. 2016’da KanalD ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı’nda Kelebek karakterini canlandırdı.  Hilmicem İntepe yeni dizisi Tek Yürek ile ekranlara bomba gibi geri döneceğe benziyor.

TRT1 Tek Yürek Dizisi

Tek Yürek Dizisi Nerede Çekiliyor?  Tek Yürek Buz pisti nerede?

Tek Yürek dizisi nerede çekiliyor?  Fragmanlardan da görüldüğü üzere dizi Zeytinburnu Belediyesi sınırlarında çekiliyor. Tek Yürek dizisi buz pisti nerede diye soracak olursanız İstanbul Büyükşehir Belediyesi Silivrikapı Buz Pisti adresi şöyle.

Adres: Sümbül Efendi Mahallesi, Hisaraltı Cd. No:111, 34107 Fatih/İstanbul Telefon: (0212) 312 68 57

Tek Yürek çekildiği buz pisti

Tek Yürek dizisi 1. bölüm, Tek Yürek dizisi ne zaman başlayacak, Tek Yürek dizisi tekrarı ne zaman?

Tek Yürek dizisinin Cumartesi günü Kalk Gidelim yerine yayınlanması bekleniyor. Çok az bir ihtimalde dizinin Pazartesi günü Egenin Hamsisi yerine yayınlanması. TRT internet sitesinde yakında olarak paylaşmış.  Ocak ayı içerisinde başlayacak olan Tek Yürek Dizisi tekrarı ise haftaiçi günlerde yayınlanması bekleniyor. TRT haftaiçi sabah ve öğleden sonra bolca dizi tekrarı yayınlıyor. Tek Yürek dizisi tekrar bölümleri haftaiçi günlerde mutlaka yayınlanacak. Yayın akışı belli olur olmaz Tek Yürek tekrarı hangi günler bu sayfadan güncel bir şekilde bulabileceksiniz.

TRT Tek Yürek dizisi ile yeni bir gençlik dizisi yayınlamayı planlıyor. Bu tarz efsane olmuş dizileri olan TRT Tek Yürek dizisi ile umarız yeni bir efsane daha yaratır.  TRT Tek Yürek dizi ne zaman başlıyor, Tek Yürek dizi 1. bölüm ne zaman başlıyor bunların hepsini ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.  Yeni bölümleri ne zaman başlıyor olursa olsun sitemizi takip edip anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tek Yürek dizi TRT1 ekranlarında fragmanı çıktığında ve yayın akışında günü belli olduğunda hemen sitemize ekleyeceğiz. Özellikle Tek Yürek fragmanı çok merakla bekleniyor.Benzer Konular