TRT1 Diriliş Ertuğrul’un Aşık Olduğu Kız Kimdir?

/ 20 Ekim 2018 / / yorumsuz
TRT1 Diriliş Ertuğrul’un Aşık Olduğu Kız Kimdir?

TRT1 Diriliş Ertuğrul 5. sezonu ile önümüzdeki Çarşamba günü başlıyor.  Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlıyor diye merak eden seyirciler bu haberle beraber yeni sezonda neler olacak diye bilgi almaya çalışıyorlar. Yeni sezonda Ertuğrul en büyük düşmanının kız kardeşine aşık olacak. Peki Diriliş Ertuğrul’un Aşık Olduğu Kız Kimdir? Dizide karakteri Hande Soral canlandıracak.

 

TRT1 Diriliş Ertuğrul’un Aşık Olduğu Kız Kimdir?

 

HANDE SORAL KİMDİR?

Hande Soral,  2 Şubat 1987 de Bursa’nın İnegöl ilçesinde doğdu. Hande Soral Boyu 1.60 metre yaşı 31. Kardeşi Bensu Soral da oyunculuk yapmıştır. Ayrıca Bensu Soral’ın ikizi Bedirhan adında bir kardeşi daha vardır.  Hande, Turgutalp Anadolu Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu. Oyunculuğun hayatına girmesi ise seyirci olarak katıldığı Komedi Dükkanı programından sonra gerçekleşti. Tolga Çevik’in Komedi Dükkanı programında sahneye çağrılan ve Tolga Çevik’in dikkatini çekmeyi başararak sahnede normalden çok daha uzun kalan Soral, daha sonra yapımcıların da dikkatini çekti ve ilk dizi rolünü o yıl, Küçük Kadınlar dizisindeki Armağan karakteriyle aldı.

Hande Soral daha sonra Böyle Bitmesin, Yılların Öcü, Kalbim Yangın Yeri, Evlat Kokusu ve İsimsizler dizilerinin kadrosunda yer almıştır. 2014 yapımı Birleşen Gönüller oldu ve 2017 yılında ise Biz Size Döneriz adlı gençlik-komedi filminde başrolde yer almıştır. Hande Soral sevgilisi İsmail Demirci’dir. Hande Soral 2017 yılının Ekim ayında aktör İsmail Demirci’yle evlendi.Benzer Konular