TV8 Adını Sen Koy Ne Zaman Başlayacak? Saat Kaçta?

/ 4 Kasım 2018 / / yorumsuz
TV8 Adını Sen Koy Ne Zaman Başlayacak? Saat Kaçta?

Ekranların günlük dizisi Adını Sen Koy dizisi ne zaman başlayacağı konusunda TV8 yayın akışı belli oldu.  TV8 ekranlarına transfer olan Adını Sen Koy Ne Zaman Başlayacak? Adını Sen Koy 5 Kasım Pazartesi gününden itibaren haftaiçi her gün ekranlara gelecek.

Adını Sen Koy ne oldu, neden değişti? Senaryo neden değişti.

TRT1 ekranlarında başlayan Adını Sen Koy dizisi,  TRT ile anlaşamayınca Star TV’ye geçmişti.  Zehra ve Ömer karakterlerini oynayan Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’i birbirlerine çok yakıştıran izleyiciler, ZehMer olarak adlandırdıkları oyuncuları sosyal medyada dile getiriyorlardı. Subaşı ve Meriç’e sosyal medyadan mesajlar yollayan dizinin takipçilerinin bu istekleri gerçek olmuş ve ikilinin birlikte oldukları öğrenilmişti. Dizi aşkı gerçeğe dönüşmüş ve ZehMer fanatikleri istediklerine kavuşmuştu.

Ancak sezon arası verilen diziyle ilgili gelişmeler izleyicileri adeta şoka uğrattı. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın artık daha farklı projelerde yer almak istemeleri ve farklı dizilerden teklif gelmesi Adını Sen Koy’dan ayrılma kararı almalarına yol açtı. Meriç ve Subaşı diziden ayrılınca dizinin senaryosu komple değişmek zorunda kaldı. Adını Sen Koy ZehMer Hazal Subaşı & Erkan Meriç (Zehra & Ömer Kervancıoğlu)  diziden ayrıldı ve senaryo bu sebeple değişti.

Erkan ve Hazal diziden ayrılınca Startv ekranlarında devam eden dizinin reytingleri inanılmaz düştü. Yeni senaryo seyirciyi tam olarak yakalayamadı. Bunun sonunda Startv diziyi bitirme kararı almıştı. Ancak TV8 prime time öncesi boş olan saatleri Adını Sen Koy ile doldurmak istedi ve diziyi transfer etti. Umarız dizi yeni sezon bölümleri iyi reyting alarak başarılı olur.

Adını Sen Koy yeni bölümleri ne zaman başlayacak? Saat Kaçta?

Startv ekranlarının fenomen günlük dizisi Adını Sen Koy TV8 ekranlarına transfer oldu. 19 Ekim günü final bölümü ile ekranlara gelen dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak merak konusu olmuştu. Adını Sen Koy ne olacak diye sorulan soruların cevabı belli oldu.  Acun Ilıcalı tarafından transfer edilen Adını Sen Koy dizisi 5 Kasım’dan itibaren TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Yeni sezon bölümleri başlamadan gelin Starda yayınlanan son bölümlerde neler olmuştu hatırlayalım.  Adını sen koy saatimi değişti diye merak edenler olabilir. Evet Adını Sen Koy saati değişti.  Peki Adını Sen Koy saat kaçta ekrana gelecek hemen cevaplayalım.  Adını Sen Koy saat 12:30 da TV8 ekranlarına gelecek.

Adını Sen Koy 390. Bölüm Final Bölümü
Oğuz Azize’ye hissettiği duygunun aşk olduğunu anladığında; belki de artık çok geçtir. Aşkına karşılık bulamayan Kılıç son hamlesini yapar. Ali ikinci kez mi annesiz kalacaktır?

Tarık iyilik yapmak isterken Zeliha’nın hayatını değiştirir. Samet yaptıklarına bir gün pişman olacak mıdır?

389. Bölüm
Azize ve Oğuz ilk defa patron ve hizmetçi olarak değil, eşit iki insan gibi masaya oturmuşlardır. Peki hızlanan kalp atışları neyin habercisidir?

Kılıç Azize diye sayıklarken aradığı şey Yıldız’ın ayağına gelmiştir. Yıldız Kılıç’ın Azize’yi sevdiğini anlar. Artık elinde güçlü bir koz vardır.

Güven olmayan bir ilişki ne kadar ilerleyebilir? Samet ve Zeliha bunu yaralanarak öğrenecektir.

388. Bölüm
Azize ve Oğuz arasında buzlar yavaş yavaş erirken; Oğuz ilk defa karşılaştığı inceliklerden etkilenmiştir. Oğuz fark ettirmeden Azize’yi göz hapsine alır.

Azize’yi tehdit olarak algılayan Yıldız harekete geçer. Genç kadınla ilgili tek bir sır ona yetecektir. Mahalleye giden Yıldız bu sefer istediğini alabilecek midir?

Samet’in kızgınlığı öfkeye dönüştüğünde, Zeliha’ya ağır ithamlarda bulunur. Bir kabusun içinde düşen Zeliha, bir darbe de en yakınından yiyecektir.

Kocasından kurtulduğunu sanan Selin, kendisine gelen zarfla sarsılır. Kocasının yokluğu, varlığını aratmamaktadır.

387. Bölüm
Azize konak halkının yaptığı doğum günü sürprizine şaşırır; oysa yine Oğuz’u plan çevirmekle suçlamıştır. Hata yapan bu kez Azize olmuştur. Oğuz ilk defa Azize karşısında mağdur olmanın tadını çıkarırken genç kadın Oğuz’un gönlünü alabilecek midir?

Azize’ye karşı iyice bilenen Yıldız, soluğu Azize’nin mahallesinde alır. Azize için tehlike çanları çalmaya çoktan başlamıştır.

Mahallede Zeliha korkunç bir iftiranın kurbanı olur. Tarık neden olduğu facianın farkında bile değildir. Gördükleri ve duydukları Samet’i çılgına çevirir.

386. Bölüm
Azize’ye karşı mahcup hisseden Oğuz güzel bir sürprize hazırlanırken Azize’nin bambaşka duygular içinde olduğunun farkında değildir.

Azize yaşananların etkisiyle her şeye şüphe ile yaklaşmaya başlar. Yoksa yine mi kandırılıyordur?

Tam her şey düzeliyor derken Samet, Zeliha’yı hiç tahmin etmediği bir resmin içinde bulur. Samet artık bir karar aşamasındadır.

Kılıç’ın hırsını Ali’den çıkarması, Ali’nin annesine daha değerli bir doğum günü hediyesi hazırlamasına vesile olur.

Kılıç içinse her şey Azize demektir. Peki ne zamana kadar?

385. Bölüm
Hayatta iki şey uzun süre saklanamazmış; biri duman diğeri de aşk… Oğuz Azize’nin konaktaki işine geri dönmesini beklerken çok sabırsızdır. Genç adam, Azize’yi sadece bir hizmetçi olarak görmediğinin hala farkında değildir.

Kadınlar affeder; ama asla unutmazmış. Peki Azize Oğuz’un gurur kırıcı cümlesini unutabilecek midir?
Oğuz’un başına gelenlerden Yıldız’ın payı olsa da riyakârca Oğuz’a yaklaşmaya devam eder. Ancak Oğuz artık Yıldız’ın fersah fersah uzağındadır.

Ali’nin annesine aldığı doğum günü hediyesi Kılıç engeline takılır. Ali günlerce boşuna mı çalışmıştır?

Zeliha ise ilk iş gününde annesinin sürpriziyle karşılaşır. Samet içinse durum bambaşkadır. Nişanlısı kendisine yalan söylemiştir.Benzer Konular