Tv8 Ahmet Kural’ın Yeni Dizisinin Konusu Nedir ? Oyuncuları Kim

/ 28 Ağustos 2018 / / yorumsuz
Tv8 Ahmet Kural’ın Yeni Dizisinin Konusu Nedir ? Oyuncuları Kim

TV8 yeni sezona çok hızlı giriş yaptı. Yeni yarışma programları ve dizileri ile tam bir kanal haline geldi. Tv8 Ahmet Kural’ın yeni dizisinin konusu nedir ? Dizi içerisindeki oyuncular kim olacak ve Murat Cemcir neden yok ? Tv kanalının reyting rekortmeni olacak diziyi yakından inceleyelim.

Yeni sezonda çok yenilikler olacağını Acun Ilıcalı söylemişti. Eylül ayı itibari ile Master Chef başta olmak üzere bir çok program ve dizi başladı. Bunlar içerisinde ne merak edileni ise Ahmet Kural ile Tuvana Türkay’ın oynadığı dizi oldu. Dizi tabiki komedi mizahlı olacak ve senaryosu içerisinde Ahmet Kural esintileri olacak. Kendisi komedi alanında kendisini fazlası ile kanıtlamış durumdadır. Ayrıca kanalın Beyazıt Öztürk ile anlaşmasının ardından Cem Yılmaz ile de bir program yapılacağını duyurması şimdiden meraklandırıyor. Diğer kanalların yerinde saydığı günlerde heyecanlandıran kanalı bekliyoruz.

Ahmet Kural’ın yeni dizisinin konusu nedir ve oyuncuları arasında kimler vardır ? İlk Ahmet Kural’ı tanıyarak başlayalım. 1982 doğumlu Ahmet Kural Kütahya’da doğdu. Babasının memur olması nedeni ile hayatını durağan yaşadı. Oyunculuk eğitimine ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde başladı. Temel eğitimi aldıktan sonra tiyatroculuk ile tanıştı. Levent Kırca Oya Başar tiyatrosunda eğitim adı altında oyunlarda oynamaya başladı. TRT 1 kanalında ilk ulusal dizide oynamaya başladı ve bir anda yıldızı parladı. Kendisine bir de yakın arkadaş Murat Cemcir ile tanıştı. Bu güne kadar sayısız ödül ve sayısız yapımda bulundu. Tv8’de yeni başlayan dizide ise Murat Cemcir olmayacak. Onun yerine Tuvana Türkay oynayacak.

Tuvana Türkay kimdir ? 

27 yaşındaki güzel model aslen Bulgaristan göçmenidir. Güzelliğini Bulgaristan’ın havasından almıştır. Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur. Aldığı eğitim 2009 yılında Ayrılık dizisinde Kevok karakterini canlandırarak ulusal dizilerde oynaya başladı. En son geçtiğimiz sezonda Kızlarım İçin dizisinde oynuyordu. Kumru adı ile başrol oynamıştı. Yeni kanalı TV8 dizisinde Ahmet Kural ile oynayacak.

Ahmet Kural’ın Yeni Dizisinin Konusu Nedir

İş bu sonucunda merak içerisinde beklenen başrol oyuncusu Ahmet Kural’ın Yeni Dizisinin Konusu Nedir sizlere aktardık. Henüz çekimlerine başlanmadı ancak yakın zamanda setten ilk fotoğrafları sizlerle paylaşacağız. Murat Cemcir’in Ahmet Kural’ı yalnız bırakması ise bizleri çok üzdü.Benzer Konular