Tv8 Doktorlar ne zaman yayınlanıyor saat kaçta hangi gün

/ 9 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Tv8 Doktorlar ne zaman yayınlanıyor saat kaçta hangi gün

Doktorlar dizisi bir zamanların Tv fenomeni idi. Günümüzde ise Tv8 gündüz saatlerinde Doktorlar ne zaman yayınlanıyor saat kaçta hangi gün veriliyor güzel dizinin fanları tarafından merak ediliyor. Gündüz saat kaçta verdiğini günlere göre ayrıntılı verdiğimiz dizinin yaz sezonu boyunca ekranda olacağını söyleyelim.

Doktorlar 1. bölüm ile başlayan yayın TV8 kanalının gündüz saatlerini dolduruyor. Dizilere kolay kolay yer vermeyen Acun yeni sezonda sürpriz transferler yapacağını söylemişti. Gündüz şeridine eski dizi Doktorlar’ı yayına alarak bir farklılık yarattı. Peki Doktorlar pazartesi hangi gün yayınlanıyor cuma hangi gün yayınlanıyor günlere göre saatleri farklılık gösteren diziyi izlemek için güne dikkat etmeniz gerekiyor. Aşk dizisi Dr House dizisinden alıntı olarak düşünülmüş olsa da Türk senaryosu tamamı ile farklı.

Tv8 Doktorlar ne zaman yayınlanıyor

Doktorlar arasındaki ekibin birbirlerinden etkilenmesi hemşirenin doktoru istemesi Levent ile Ela arasındaki aşkı anlatıyor. Ela ile Levent sevgili olacak ancak bu birliktelik çok ta uzun sürmeyecek. Klasik Türk kaprisi ile son bulacak bir aşk. Dizide bir de Zenan bulunuyor. Peki bu Zenan uzun boylu doktoru elde edebilecek mi yakışıklı oyuncular arasında hastalara acil müdahale ettikleri sıradaki etkileşimleri çok konuşuluyor. Bir de sezon finalinde hastane komple patlamıştı. Tüm ekip sonrasında tekrar kurtulacak merak etmeyin. Sizin için derlediğimiz Tv8 Doktorlar ne zaman yayınlanıyor saat kaçta hangi gün yayın akışı detayları.
Pazartesi, Salı 14:45
Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 13:15 doktorlar dizisi TV8 kanalında izleyebilirsiniz.Benzer Konular