TV8 Eser Yenenler Talk Show ne zaman başlayacak?

/ 1 Kasım 2018 / / yorumsuz
TV8 Eser Yenenler Talk Show ne zaman başlayacak?

Acun Ilıcalı’nın talk show kararını İbrahim Büyükak duyurdu.  3 Adam programının sunucularından Eser Yenenler , TV8 ‘de yeni bir talk show programı yapmaya hazırlanıyor. TV8 Eser Yenenler Talk Show ne zaman başlayacak?

Eser Yenenler yeni program

Yol Arkadaşım 2 filmi ile izleyici karşısına çıkan ve 2 haftada 1 milyon 650 bin seyirciye ulaşan oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak, önceki gün eşi Nurdan Büyükak’le birlikte İstinyePark’da objektiflere takıldı. Detay :  Yol Arkadaşım 2 ne kadar izlendi?

Gazetecilerin “Eser Yenenler ile küstüler mi?” haberlerini hatırlatması üzerine gülümseyen 35 yaşındaki oyuncu şöyle konuştu: “Arkadaşlar biz müzik grubu değildik ki ayrılalım, bizim dostluğumuz çocukluğumuza dayanıyor. ‘Çok Güzel Hareketler’de birlikteydik, ardından ‘3 Adam’ı yaptık. Sonra bireysel olarak işler yaparak daha verimli olacağımızı düşündük.”

“Ben film yazdım, çektim. Oğuzhan da benimle birlikte filmde yer aldı. Eser kendisi bir yarışma programını sundu, şimdi de TV8’de talk show programı yapmaya hazırlanıyor. İlk konuklarından biri de ben olacağım.”

 

Eser Yenenler,  3 Adam bittikten sonra uzun süre ekranlarda görünmemişti. Daha sonra Şöhret Kafası isimli bir program yapan Eser’in, reytingleri düşük gelen programı kaldırılmıştı. Acun Ilıcalı ile ilişkileri çok iyi olan Eser Yenenler’in TV8 ekranlarında olacağı kesinleşti. Kanald ekranlarından transfer edilen Beyazıt Öztürk, O Ses Türkiye programına jüri olurken ekranlarda Talk Show programı kalmadı diyebiliriz.  Beyaz Show bu sene ekranlarda olmayacak,  Beyazıt Öztürk 1 sene dinleneceğini zaten O Ses Türkiye’nin zamanını aldığını dile getirmişti. Hatta Beyaz Show’u O Ses’in içine aldık gibi bir espri yapmıştı.