TV8 Fatih Aksoy’un Yeni Dizisi Ne ?

/ 31 Temmuz 2018 / / yorumsuz
TV8 Fatih Aksoy’un Yeni Dizisi Ne ?

Acun Ilıcalı’nın açıklaması üzerine TV8 Fatih Aksoy’un yeni dizisi ne merak ediliyor. TV8’in 2018-2019 dizileri arasında yeni bir yapım olacağını öğrendik. Ünlü yapımcı ve Yönetmen Fatih Aksoy yeni dizisinin adını ve ilk tüyolarını verdi.

TV8’in sabah simiti diye adlandırdığı Gel Konuşalım programından Seda Akgül ayrıldı. Ayrılmasının ardından reytingleri toparlamak ve yumuşak geçiş sağlamak amacı ile programa Acun Ilıcalı katıldı. Hakan Ural ile kanalın sahibi Acun arasında koyu muhabetlere tanık oldu. Gelecek sezonda 2018-2019 yılı için Acun projelerinden bahsetti. Bunlardan bir tanesi Fatih Aksoy ile anlaşma yaptığı idi. Hollywood yönetmeni ve ABD’de çok tanınan biri olan Fatih Aksoy ile anlaşma yaptıklarını söyledi. Kendisi TV8 kanalı için bir dizi projesini şuan hazırlıyor. Diğer yandan ise Jet Sosyete ile zaten anlaşmaya varıldı. Yeni sezonda neden dizileri kendin yapmıyorsun diye soruldu. Acun bu benim alanım değil. Yarışmalar benim alanım kendime güveniyorum ancak dizi film çekmekten anlamam demir alıp satmaya benzer benim için bu konu. Her işi bilenine bırakmalısın Türkiye’de çok iyi yapımcılar ve yönetmenler var yıllarını bu işlere harcayan insanlar var. Bu işler üzerine odaklanmış 10 yıl 15 yılını harcamış insanlar bulunuyor ben onlardan daha iyi dizi çekemem bu yüzden Fatih Aksoy yeni dizi hazırlıyor TV 8 kanalında eylül sonundan itibaren yayınlamaya başlayacağız dedi.

Fatih Aksoy’un Yeni Dizisi

Bir diğer yandan ise 100 den fazla ülkeyi gezdiğini söyleyen Acun Türkiye’yi sadece yüzde 2 si tanıyor dedi. Antalya Exathlon kurulumu yapacağını ve böylece dünyaya Türkiye’yi tanıtacağını söyledi. Dünyadaki en güzel sahillerden birisi Antalya’dır diyerek Survivor 2019‘un da Türkiye’de mi çekileceği sinyalini verdi. Şuan için ABD dahil 6 ülkede yarışma programı yapımcılığı yapan Acun Ilıcalı yurt dışı ne olur ise olsun Türkiye bizim ilk göz ağrımız burasını bırakmam mümkün değil. Ben işimi severek yapıyorum ekranlarda olmayı yarışmacı olmayı seviyorum içimden geliyor dedi. Ancak dizi izlemeye bile zamanım olmuyor bu yüzden dizi yapımcılığını Fatih Aksoy’a bıraktım. Kendisi yeni sezonda TV8 için güzel bir dizi hazırlıyor. Ancak dizi maliyetleri kanallara çok büyük külfet. Bu yüzden Jet Sosyete ile birlikte bu sezon iki diziyi geçmeyi düşünmüyorum. Daha çok film ağırlıklı olacağını ve TV8,5’un canlanacağını söyledi.

Acun Antalya’ya Exathlon parkuru

İş bu sonucunda fenomenler Hollywood starı Türk yönetmen Fatih Aksoy’un yeni dizisi ne merak ediyor. Doktorlar dizisinin de yapımcısı olan Fatih Aksoy’un Doktorlar dizisi TV8’de yayınlanıyor. Ancak 8 yıl önce yapımı tamamlanmış olan bir dizi ile yeni yapacağı dizi arasında çok fark olacağını tahmin edebiliyoruz. Bunun yanında Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar ve Murat Şimşir gibi komedi üzerine kendilerini kanıtlamış kişiler de TV8 kanalında olacak.