TV8 Kızım dizisi Öykünün öğretmeni Sevgi kimdir?

/ 4 Kasım 2018 / / yorumsuz
TV8 Kızım dizisi Öykünün öğretmeni Sevgi kimdir?

Ekranların yeni dizisi Kızım çok merak ediliyor. TV8 Kızım dizisi Öykünün öğretmeni Sevgi kimdir? Öykü’nün öğretmeni olarak karşımıza çıkan Sevgi karakterini Sinem Ünsal canlandırıyor.

TV8 kızım dizisi öykünün öğretmeni kimdir?

Kızım dizisinde Sevgi Öğretmen rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Sinem Ünsal. Sinem Ünsal 1993 doğumlu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk eğitimini özel kurslardan almış olan güzel oyuncu bazı dizilerde rol almıştır.

İstanbul şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce Çoban Yıldızı ve Siyah Beyaz Aşk dizilerinde  izleyicinin karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Kanal D ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde genç ve güzel Gülsüm karakterini canlandıran Sinem Ünsal, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Yapımcılığını D Productions ve Lale Eren, Ayşe E. Durmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yasin Uslu’nun oturduğu başarılı dizinin başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay ile paylaşmıştır.

Öykünün öğretmeni sevgi öğretmen

Sinem Ünsal dizide kilit rollerden birisini oynamakta Öykü’nün öğretmeni olarak diziye dahil olan güzel oyuncu ilerleyen bölümlerde daha fazla rol alacağa benziyor. Dizinin okul sahnelerinde ön planda olan oyuncu, ilerde Demir’in yakın arkadaşı Uğur ile sahnelerinin daha çok olacağını tahmin ediyoruz.  Diğer oyunculardan Öykünün annesi Asu karakteri için TV8 Kızım dizisi öykünün annesi Asu kimdir ? sayfamıza göz atabilirsiniz.Benzer Konular