TV8 Kızım Tekrarı ne zaman yayınlanıyor saat kaçta ?

/ 11 Eylül 2018 / / yorumsuz
TV8 Kızım Tekrarı ne zaman yayınlanıyor saat kaçta ?

TV8 yeni sezona çok güçlü başladı. Yeni dizisi Kızım tekrarı yayın akışında aratılır oldu. Peki ne zaman yayınlanır bu Kızım tekrarı hangi gün saat kaçta sizlere detayları ile liste halinde verelim. Verdiğimiz günleri kaçırmayın üzülürsünüz.

Kızım tekrar bölümlerini internet kontanıza güveniyor iseniz TV8’in resmi web sitenizden sizin istediğiniz saatte izleyebilirsiniz. Fakirliğin gözü kör olsun. Eğer intenetiniz yok ise televizyonda tekrarı yayınlanmasını beklememiz gerekiyor. Bunun için Hafta sonu tekrarı yayınlanmayacak olması bizleri üzdü. Kızım yeni bölüm çarşamba  cuma günleri 20:00’de yayınlanıyor. Tekrar bölümleri hakkında detaylar geliyor.

Kızım Tekrarı

Kızım ilk bölüm tekrarı perşembe günü verilecek. Ancak bu yeterli değil. Akabinde ise Kızım dizisi tekrarı pazartesi günleri Gel Konuşalım programından hemen sonra sunuluyor. Kaçırdığınız bölümler için pazartesi günleri sabah şekerlerinden sonra ekranda olmanız gerekiyor. Çalışanlar için ise yeterli zamanı bulamamaları durumunda şirketin wifi sini kullanmaları iyi olacak. Özellikle öğle yemek saatlerinde resmi internet sitesinden takip edebileceksiniz.

İş bu sonucunda Kızım tekrarı izlemek için pazartesi günü sabah Gel Konuşalım programının bitmesini beklemeniz gerekiyor. Ardından ise son bölüm tekrarını izleyebilirsiniz. Bu konuda bize sormak istediklerinizi lütfen iletin.

Kızım dizisi hangi gün ? Kızım dizisi TV8 yönetiminin aldığı kararla Cuma günü yayınlanmaya başladı. Bundan böyle Kızım dizisi,  28 Eylül Cuma 20:00 Yeni Bölüm yayınlandıktan sonra TV8 Kızım dizisi tekrarı ile yayınlanacak.

Diğer tekrar bölümleri ise yayın akışında şu şekilde görünüyor.

6 Ekim Cumartesi 10:00
6 Ekim Cumartesi 00:15

7 Ekim Pazar 17:15
7 Ekim Pazar 00:15

Kızım dizisi tekrarı şimdilik bu günlerde. Hafta içi olan tekrar saatleri sitemizde güncellenecektir.Benzer Konular