Ufak Tefek Cinayetler Oya intahar edecekmi diziden ayrılıyormu

/ 28 Nisan 2018 / / yorumsuz
Ufak Tefek Cinayetler Oya intahar edecekmi diziden ayrılıyormu

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin son bölümünü izleyenler beklemedikleri şok ile karşılaşacak. 4 kadın ve 4 erkek arasındaki mücadeleyi ele alan filmde herkesin birbiri üzerindeki kurduğu komploların ardı gelmiyor. Merve ile Elif’in planları tutacakmı verdikleri ilaç Oya’yı paranoyak ve hafıza kaybı yaptıktan sonra intihara sürükleyeip diziden ayrılmasına neden olabilecekmi?

Gökçe Bahadır Ufak Tefek Cinayetler dizisinden ayrılıyormu ?

Ufak Tefek Cinayetler 27. bölüm önizlemesi yayınlanması ile herkesin merak ettiği konu Gökçe Bahadı diziden ayrılıp ayrılmayacağı oldu. Paranoyak olup kendisini yalnız hisseden ve sağlıklı düşünmesini engelleyen ilaçlar yüzünden kendisini sahilde bulan Oya elbisleri ile denizde yürümeye başlıyor. Bilinci yerinde olmadan yürüdüğü denizde ileriye gidip boğulmasına neden olacak ilacı neden aldığı araştırılacak. Merve ve Elif’in hayalleri gerçek olacakmı ve Oya nasıl kurtulacak?

Oya’nın merve ve Elif üzerinde intikam alabilecek kadar zamanı olacakmı. 39 yaşındaki Gökçe Bahadır diziden ayrılıyormu sorusunu gündeme getiren fragman 27. bölümünde aydınlanacak. Şuanki setten aldığımız bilgilere göre henüz bir ayrılık söz konusu değil. Peki Oya’yı kim kurtardı? Oya eski sağlığına dönebilecekmi?

Serhan ile Oya ilişkisindeki son durum nedir, akıl sağlığını yitiren Oya ile Serhan arasındaki ilişki nasıl şekil alacak? İntikam planlarından vazgeçmeyen Merve Oya’ya daha çok ne zararlar verecek ve Ufak Tefek Cinayetler dizisinden Oya ( Gökçe Bahadır ) ayrılacakmı? Sezon finali henüz yapmayan Ufak Tefek Cinayetler Star Tv ekranlarında yeni bölümü ile yayınlanacak.